Ojciec Mateusz i Leśniczówka z milionami widzów. Serial TVP wciąż bardzo mocny!

0

Ojciec Mateusz i Leśniczówka z milionami widzów! Rekordowa oglądalność seriali TVP znowu znalazła swoje potwierdzenie w badaniach. Według raportu Nielsen Audience Measurement (NAM) 5 listopada serial TVP „Leśniczówka” obejrzało rekordowe 2 miliony widzów. Podobnie najnowszy odcinek serialu „Ojciec Mateusz” cieszył się znakomitą oglądalnością. Odcinek obejrzało ponad 2,8 mln telewidzów. Seriale TVP osiągnęły odpowiednio 13,8% oraz 18,8% udziału w wynikach oglądalności.

Leśniczówka – tajemnice z rodzinnych pamiętników

Leśniczówka„, to serial telewizji, który zadebiutował przed dwoma laty w 2018 roku. 5 listopada zgromadził przed odbiornikami rekordową widownię – ponad 2 mln oglądających. Serial, w którym występuje cała plejada znakomitych polskich aktorów, opowiada historię Katarzyny i Krzysztofa. Tragiczna śmierć ojca Katarzyny sprawia, że przeprowadzają się do miejscowości, która pojawia się w tytule serialu – Leśniczówki. Razem z odziedziczonym po ojcu domem, Katarzyna wchodzi w posiadanie rodzinnych pamiętników, które, jak się okazuje, zawierają masę tajemnic. Obecnie „Leśniczówka” staje się jednym z najchętniej oglądanych seriali TVP. 

Ojciec Mateusz – detektyw w sutannie z Kazimierza

Ojciec Mateusz” nieprzerwanie, od ponad 12 lat, jest jednym z najchętniej oglądanych seriali kryminalnych w Polsce. Sympatyczna postać księdza Mateusza, rozwiązującego kryminalne zagadki w scenerii urokliwego Kazimierza, zaskarbiła sobie wierną widownię. Serial,  z rewelacyjnym Arturem Żmijewskim w roli Ojca Mateusza przyciąga od lat miliony fanów przed ekrany telewizorów. 5 listopada 2020 serial TVP „Ojciec Mateusz wg raportu NAM obejrzało blisko 2,8 mln widzów. Stanowi to najlepszy wynik tego serialu od maja 2020 roku.

Źródło: TvTu.pl/TVP/NAM 

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here