Orange to obecnie jedna z największych sieci komórkowych w Polsce, obok takich jak firm jak Play, Plus czy T- Mobile.

Klienci tej firmy mogą rozpocząć swoją przygodę z Internetem 5G, w specjalnej ofercie ze smartfonem XIAOMI MI10 Lite 5G, w specjalnej, promocyjnej cenie, w ramach nowej akcji, Flex Nocą. Jest to automatycznie dostępne dla użytkowników Orange Flex, wg Planu za 80 zł. W celu skorzystania z tej usługi, należy posiadać telefon współdziałający, wraz z odpowiednim oprogramowaniem oraz kartą SIM.

Uruchomieniu  #hello5G towarzyszy specjalna edycja akcji Flex Nocą, dzięki której klubowicze Orange Flex mogą w wybrane dni wejść do tego „świata” i wygenerować specjalny kod rabatowy, aby zakupić ze super zniżką wspomniany smartfon XIAOMI MI10 Lite 5G, które potem można zrealizować w sklepie Orange Polska, w środę 19 sierpnia. W ofercie Orange znajduje się 14 modeli smartfonów wiodących, do wyboru, oferta będzie systematycznie poszerzana. Należy pamiętać że współpracować z 5G, wymaga regularnego aktualizowania oprogramowania do jego najnowszej wersji. Usługa #Hello5g jest dostępna przede wszystkim w największych miastach naszego kraju, w tym m.in. Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Rzeszowie i Kielcach, a także w miastach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Dokładny zasięg można sprawdzić za pomocą mapy.

Równocześnie, Orange testuje już dostępne na rynku rozwiązania, szykując się do uruchomienia sieci 5G w pasmach wskazanych na poziomie Unii Europejskiej.

Źródło: Orange/TvTu

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here