W nowym sezonie uznanego na całym świecie dramatu kryminalnego „Panna Scarlet i komisarz”, widzowie będą mogli ponownie śledzić ognisty duet Elizy Scarlet (Kate Phillips) i komisarza (Stuart Martin), którzy wspólnie odkrywają szereg nowych, zaskakujących zbrodni, rozgrywających się w mrocznych zakamarkach Londynu lat 80. XIX wieku. 3. sezon będzie miał premierę we wtorek 21 lutego o 21:30 na Epic Drama, a kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o tej samej porze.

Dynamiczny 3. sezon serialu opowiadającego o pierwszej w historii wiktoriańskiego Londynu kobiecie-detektywce, nie zawiedzie także i tym razem. W 2. sezonie byliśmy świadkami szokującego rozwoju wydarzeń – prywatny detektyw Nash został postrzelony w momencie, gdy bohaterka zgodziła się z nim pracować. Jednak jeszcze większym zaskoczeniem było to, że naprawdę celem ataku była… Eliza Scarlet.

W nowej odsłonie kryminalnej serii na fanów czeka pełno niespodzianek. Jedną z nich jest sprawa słynnego magika, który podczas swojej sztuczki rozpływa się w powietrzu i sprawia, że cały Londyn zaczyna mówić o tajemnicy jego zniknięcia. Eliza ponownie spotyka Arabellę Herbert, dziewczynę, która zamieniła jej życie w koszmar. Kiedy panna Scarlet podejrzewa Arabellę – teraz miłą, rozważną i niesamowicie popularną osobę – o przestępstwo, nikt nie chce jej słuchać, nawet komisarz.

W nowym sezonie Eliza w odległym zakątku Francji samotnie podąża tropem notorycznego oszusta. Dowiaduje się jednak, że nie jest jedyną osobą, która chce odebrać nagrodę. Podczas poszukiwań natrafia na spadkobiercę fortuny i jest o krok od zdobycia pieniędzy, które mogą zmienić jej życie. Kiedy jednak uświadamia sobie, że to wyścig z czasem, zwraca się o pomoc do komisarza. On jednak, przytłoczony wydarzeniami ze swojego życia prywatnego, nie jest w stanie współpracować z Elizą.

Sezon osiąga punkt kulminacyjny, kiedy panna Scarlet otrzymuje niechcianą paczkę. Aby dowiedzieć się, kto i dlaczego wysłał jej śmiertelną przesyłkę, słynna detektyw łączy siły z komisarzem, Mosesem i swoim starym wrogiem Patrickiem Nashem.

Pełen spraw kryminalnych 3. sezon serii „Panna Scarlet i komisarz” będzie miał premierę we wtorek 21 lutego o 21:30 na Epic Drama. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o tej samej porze.

Dla wszystkich fanów dramatów kryminalnych mamy jeszcze jedną dobrą informację – jeśli lubicie „Pannę Scarlet i komisarza”, na pewno polubicie również „Inspektora George’a Gently’ego”! To wciągający dramat rozgrywający się w latach 60., w którym nieustraszony inspektor George Gently rozwiązuje wiele przestępstw z pomocą młodego sierżanta Bacchusa. Premiera 7. sezonu serialu już 10 marca o 21:00 na Epic Drama.