Home Media Filmy Paranormalne weekendy w CBS Reality

Paranormalne weekendy w CBS Reality

W kwietniu CBS Reality zaprasza na cykl tematyczny przedstawiający wzbudzające strach opowieści o nawiedzonych hotelach, duchach, upiorach i innych niewytłumaczalnych zjawiskach. W każdy weekend miesiąca na antenie ukażą się: 1. i 2. sezon programu „Nawiedzone hotele” przedstawiającego przerażająco prawdziwe historie tych, którzy stanęli twarzą w twarz z gośćmi z innego świata; 1. sezon programu „Najgorsza noc w życiu”, czyli opowieści o straszliwych nocnych wspomnieniach, a także 1. sezon serii „Mój nocny koszmar” składającej się z historii osób doświadczających w młodym wieku spotkań ze zjawiskami paranormalnymi.

Na cykl „Paranormalne weekendy” zapraszamy od 6 kwietnia w CBS Reality.

„Nawiedzone hotele”, w soboty i niedziele od 22:00

W programie „Nawiedzone hotele” poznamy hotelowe historie nie z tego świata. Narratorem każdego z odcinków przedstawiających przyprawiające o dreszcze historie paranormalnych spotkań w wielkich hotelach, motelach i apartamentach na wynajem jest Dan Aykroyd, uznany pisarz, aktor, muzyk i filmowiec, któremu nie są obce niewyjaśnione zjawiska. Dzięki realistycznym rekonstrukcjom i komentarzom ekspertów program ożywia przerażające opowieści o nadprzyrodzonych wizytach – od dziwnych obiektów latających po pokojach, przez starożytne duchy uwięzione w lobby, aż po demonicznych gości.

Emisja programu „Nawiedzone hotele” w soboty i niedziele od 22:00.

W ramach cyklu na antenie ukaże się również 1. sezon serii „Mój nocny koszmar”. Każdy
z odcinków przedstawia trzy przerażające i opowiedziane w najdrobniejszych szczegółach historie o duchach, poltergeistach, demonach, mrocznych postaciach i żywiołakach, które nawiedziły bohaterów serii w ich młodości. Opowieściom tym towarzyszą dramatyczne rekonstrukcje mrożących krew w żyłach zdarzeń.

Poznajemy także przyjaciół i rodzinę głównych bohaterów, którzy byli świadkami tych scen
i niejednokrotnie sami doświadczali przeraźliwych spotkań z nadprzyrodzonymi siłami. Komentarz ekspertów pomaga wyjaśnić i nadać sens każdemu ze zjawisk.

Emisja programu Mój nocny koszmar w soboty od 19:00.

Zapraszamy także na 1. sezon serii dokumentalnej „Najgorsza noc w życiu”, w której uczestnicy programu podzielą się historiami o swoich paranormalnych nocach. Będą to opowieści o momentach, w których nie byli pewni, czy przeżyją i o nocach, które nigdy się nie kończyły.

Emisja programu „Najgorsza noc w życiu” w niedziele od 19:00.

Brak komentarzy

Exit mobile version