Jak do najpiękniejszego czasu w roku przygotowują się prowadzący TVN Style? Już dzisiaj widzowie będą mogli poznać ich „Patent na święta” oraz przyjrzeć się propozycjom prezentowym od niezawodnej „Pani Gadżet„. Zapraszamy na dwie wyjątkowe premiery!

Już po raz trzeci gwiazdy TVN Style łączą siły, żeby pokazać swój sprawdzony Patent na święta! Zapraszamy na wspólne gotowanie, dekorowanie stołu i pakowanie prezentów!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo z nowym prowadzącym! To Krzysztof Ibisz

W wyjątkowym odcinku swoje sprawdzone sposoby na piękne święta pokażą widzom: Anna Nowak-Ibisz („Pani Gadżet”), Agnieszka Winnicka („Ach, ten ślub”) Karolina Głowacka („Cała prawda”), Iza Janachowska („Pary młode ponad miarę”), Kinga Zawodnik („Pierwszy raz Kingi”) oraz psycholog Ewa Narkiewicz-Nejno („Dieta czy cud”).

Zajrzymy do kuchni, gdzie poznamy przepisy na najlepsze świąteczne przysmaki! Zobaczycie pomysły na upominki, które można zrobić w domu przy użyciu łatwo dostępnych produktów i dekoracje, które zachwycą wszystkich domowników. Nie zabraknie też nowoczesnych gadżetów z kategorii: prezenty w wersji last minute! Dowiemy się również jak kreatywnie zaangażować dzieci w przygotowania. Poznajcie nasz „Patent na święta”!

To nie wszystko! Święta Bożego Narodzenia to jedna z najlepszych okazji w roku, żeby zrobić prezent komuś… albo sobie. To właśnie teraz, w otoczeniu migoczących lampek, świątecznych przebojów i pachnących ciasteczek zakupy są wyjątkowo przyjemne. Ale jak nie pogubić się w gąszczu propozycji, reklam i promocji? Na szczęście Anna Nowak-Ibisz o gadżetach wie dosłownie wszystko i przygotowała już specjalną listę prezentów. Oto „Pani Gadżet Świątecznie”!

Prostownica, naturalne kosmetyki do makijażu lub pielęgnacyjny balsam, który zadba o skórę nie tylko zimą? A może ekspres do kawy, który w domowym zaciszu wyczaruje napój jak w kawiarni? Wśród propozycji „Pani Gadżet” będzie również ekologiczna saszetka do prania a także pomysł na prezent dla zapalonego kierowcy. W tym wyjątkowym odcinku każdy znajdzie garść inspiracji!

PATENT NA ŚWIĘTA 3: 10 GRUDNIA, CZWARTEK, GODZ. 21:55

PANI GADŻET ŚWIĄTECZNIE: 10 GRUDNIA, CZWARTEK, GODZ. 22:25