Home Media Seriale Pati: Dramatyczna walka o opiekę nad rodzeństwem

Pati: Dramatyczna walka o opiekę nad rodzeństwem

Pati, młoda kobieta zmuszona do samotnego wychowywania swojego rodzeństwa, przeżyła ostatnio szereg dramatycznych wydarzeń. Najpierw otrzymała nakaz eksmisji z mieszkania, a następnie została zaatakowana przez Sony, która chce wyłudzić od niej pieniądze za domniemane długi Julity. Sytuacja stała się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy do drzwi zapukał komornik.

W porywie rozpaczy Pati zrzuciła komornika ze schodów i trafiła do aresztu. Natalka i Natanek zostali skierowani do ośrodka opiekuńczego, co dla Pati było ogromnym ciosem. Nie zamierzała jednak się poddawać i postanowiła walczyć o prawną opiekę nad rodzeństwem.

Na szczęście, Pati ma wokół siebie osoby, które ją wspierają. Wielkim wsparciem dla niej okazał się Krystian, który pomagał jej w trudnych chwilach. Niestety, walka z Sony nie była łatwa, gdyż ta nie dawała za wygraną i podała Pati pigułkę gwałtu.

W końcu nadszedł czas na rozprawę, która miała rozstrzygnąć, czy Pati będzie mogła dalej opiekować się rodzeństwem. Wszystko zależało od wyniku tej rozprawy. Pati z ogromnym napięciem czekała na decyzję sądu, która miała ogromne znaczenie dla przyszłości jej i jej rodzeństwa.

Pati: 2 odcinek dostępny w Player

Oglądaj 2 odcinek „Pati” już dziś tylko w Playerze!

Brak komentarzy

Exit mobile version