Wszystkich najmłodszych widzów zapraszamy na jesienne premiery! W październiku dzieci razem z ukochaną Myszką w Paski odwiedzą Akademię Zdrowia, poznają również uroczą sowę Odo i odkryją nowe przygody Frytki i Kartofelci. A to wszystko na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online.

BOBASKI I MIŚ, NOWE ODCINKI OD PON.-PT. O GODZ. 7:00 & 11:35 OD 1.10

Bohaterami tej uroczej serii dla najmłodszych są Bobasek Dziewczynka i Bobasek Chłopczyk. Ich najlepszym przyjacielem jest Miś, który towarzyszy im w poznawaniu otoczenia, nowych kształtów i kolorów. Dialogi zastępują delikatne dźwięki i łagodna muzyka. Sympatyczna animacja przypadnie do gustu wszystkim dzieciom powyżej drugiego roku życia. Bajka została wyprodukowana w gdyńskim KAZstudio.BOBASKI I MIŚ © KAZstudio SABOBASKI I MIŚ © KAZstudio SA

MYSZKA W PASKI: AKADEMIA ZDROWIA, PREMIEROWE ODCINKI W MINIMINI+ OD PON. – PT. O GODZ. 7:25 & 17:25 OD 4.10

Myszka w Paski zaprasza najmłodszych do swojej Akademii Zdrowia. Wyjaśni dzieciom na czym polega zdrowe odżywianie, jakie produkty powinny znaleźć się w codziennym jadłospisie, a jakich należy unikać. Pokaże jak prawidłowo myć ręce i dbać o zęby. Wraz z grupą przedszkolaków będzie zachęcać do gimnastyki i ruchu na świeżym powietrzu.

ODO, PREMIEROWE ODCINKI W MINIMINI+ OD PON. – PT. O GODZ. 8:40 & 20:45 OD 4.10

Odo jest małą sową, która nie chce spać w dzień. Tak jak większość ptaków budzi się o świcie. Rodzice Odo prowadzą nocny tryb życia i muszą się wyspać za dnia. Dlatego każdego ranka zaprowadzają go do leśnego obozowiska dla młodych ptaków, by spędzał czas z rówieśnikami. Choć jest niewielkiego wzrostu, wcale nie czuje się mały. Rezolutny, ciekawski i ambitny, zawsze ma własne zdanie.ODO © Sixteen South & Letko 2021 ODO © Sixteen South & Letko 2021

FRYTKA I KARTOFELCIA 2, PREMIEROWE ODCINKI W MINIMINI+ OD PON. – PT. O GODZ. 8:50 & 17:55 OD 11.10

Mopsiczkę Frytkę i jej sekretną przyjaciółkę, myszkę Kartofelcię, czeka wiele nowych przygód. Razem wybiorą na się pierwszą w życiu wycieczkę i wezmą udział w zawodach zbieraczy dyni. Frytka będzie uczyła się gry na pianinie i jazdy na rowerze oraz tego, jak być najlepszą na świecie starszą siostrą. Kartofelcia, jak zawsze, postara się jej pomóc.

DZIECIAKI STRASZAKI 3, PREMIEROWE ODCINKI W MINIMINI+ OD PON. – PT. O GODZ. 19:35 OD 18.10

To już trzecie spotkanie z najbardziej niezwykłymi przedszkolakami świata. Drac, Cleo, Lobo, Katya, Zoe, Frankie, Spike i Vida są gotowi na nowe wyzwania. Razem przygotują się do uroczystego koncertu i zadbają o ogród. Dzięki magicznym mocom rośliny szybko urosną i dadzą obfite plony. Dzieciaki zrobią ozdobne kartki-potworynki i wyślą je do przyjaciół. Poznają również syrenę, która marzy o lataniu i przestaną wyśmiewać się z ogrów.

MILO, PREMIEROWE ODCINKI W MINIMINI+ OD PON. – PT. O GODZ. 11:05 & 17:30 OD 28.10

Milo ma dopiero pięć lat, ale często wyobraża sobie, jak to jest być dorosłym. Jak na kota przystało, chadza własnymi drogami i jest bardzo ciekawy świata. Milo lubi zastanawiać się, kim zostanie w przyszłości: lekarzem, ogrodnikiem, nauczycielem, kucharzem, a może strażakiem? Jest tyle ciekawych zawodów! Chce poznać je wszystkie, by kiedyś wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie.

METEO HEROES: NA RATUNEK ZIEMI, PREMIEROWE ODCINKI W teleTOON+ OD PON. – PT. O GODZ. 12:35 & 15:35 OD 4.10

Niesamowite przygody sześciorga dzieci obdarzonych magicznymi mocami, dzięki którym przeistaczają się w superbohaterów – MeteoHeroes. A wszystko to, by ratować środowisko naturalne przed zagrożeniami, jakie stwarza człowiek. Dlaczego trzeba chronić rośliny i zwierzęta, dbać o czystość powietrza i gleby, segregować śmieci, ograniczać zużycie wody i prądu? To wszystko pokażą Wam MeteoHeroes.

SHE RAA I KSIĘŻNICZKI MOCY 2, PREMIEROWE ODCINKI teleTOON+ OD PON. – PT. O GODZ. 20:50 OD 11.10

Odważna She Ra i księżniczki mocy walczą z mrocznymi siłami Hordy. Zyskują nowych sprzymierzeńców, ale i groźnych wrogów. Glimmer zostaje uroczyście koronowana na królową. Jest pełna obaw, czy sprawdzi się w tej nowej roli. Tym bardziej, że siły Hordy nie ustają w atakach. Aby je powstrzymać, Glimmer będzie musiała wykazać się sprytem i zdecydowaniem. Na szczęście może liczyć na wiernych przyjaciół. Adora, Bow, Perfuma i Huntara podejmą się każdej misji, by pomóc królowej i powstrzymać niszczycielską Hordę.

SUNNY BUNNIES 4, PREMIEROWE ODCINKI teleTOON+ OD PON. – PT. O GODZ. 8:35 & 15:15 & 19:40 od 18.10

Sunny Bunnies to fantastyczne stworki, które mieszkają na Słońcu. Wraz z jego promieniami przedostają się na Ziemię. Przeżywają tu niesamowite przygody, odkrywają nowe miejsca i poznają przyjaciół. Pełne radości i skore do żartów; są w nieustannym ruchu i często pakują się w tarapaty. Na szczęście tworzą zgraną paczkę i zawsze mogą na siebie liczyć.SUNNY BUNNIES © 2018 Digital Light Studio LLCSUNNY BUNNIES © 2018 Digital Light Studio LLC