Pierścionek z serduszkiem a może ażurowy? 3 niebanalne propozycje na oryginalny pierścionek zaręczynowy

0

Nieodłącznym elementem zaręczyn jest pierścionek, który symbolizuje miłość łączącą mających się pobrać narzeczonych. Ten element biżuterii powinien być więc wyjątkowy i niebanalny, jak pierścionek z serduszkiem lub ażurowy.

  1. Pierścionek – korona
  2. Pierścionek z serduszkiem
  3. Pierścionek ażurowy
  4. Jubiler GOLD MONEY pomoże wybrać idealny pierścionek na zaręczyny

Tradycja wręczania pierścionka zaręczynowego wybrance serca sięga już czasów starożytnych. Pierścionek na palcu kobiety oznaczał, że jest ona zajęta i wkrótce wstąpi w związek małżeński. Obecnie znaczenie pierścionka zaręczynowego nie uległo zmianie, a wręcz przeciwnie – panie, które spodziewają się oświadczyn, oczekują wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii, która będzie nie tylko symbolem, ale i elegancką ozdobą.

Pierścionek – korona

Pierwszą, niebanalną propozycją jest pierścionek korona. To biżuteria odpowiednia dla pań odważnych, które doceniają wyjątkowe i oryginalne rozwiązania biżuteryjne. Ten pierścionek pozwala wyróżnić się w tłumie – jest elegancki, nietypowy i przyciąga wzrok, dlatego stanowi idealny wybór dla panów planujących oświadczyny. Oryginalny kształt pierścionka oraz wysoka jakość użytych do jego produkcji materiałów – klasycznego złota i cyrkonii – sprawiają, że pierścionek jest odpowiedni dla kobiety w każdym wieku.

Pierścionek z serduszkiem

Dla pań, które szczególnie doceniają wygodę noszenia biżuterii, odpowiedni będzie pierścionek zaręczynowy podobny do obrączki. Niebanalny pierścionek z serduszkiem wykonany jest z białego złota, którego wyjątkowy charakter podkreślają brylanty ułożone w kształt dwóch serc. Pierścionek a’la obrączka wygląda bardzo oryginalnie i gustownie, a dodatkowo zapewnia wygodę noszenia w każdych warunkach – na co dzień, w pracy czy na szczególne okazje.

pierścionek ażurowy

Pierścionek ażurowy

W ofercie wielu jubilerów znajdują się pierścionki, obok których nie można przejść obojętnie. Jednym z nich jest pierścionek ażurowy, znajdujący się w ofercie jubilera GOLD MONEY. Pierścionek ten sprawia ogromne wrażenie już na pierwszy rzut oka. Przyciąga nie tylko blaskiem brylantów osadzonych w białym złocie, ale głównie swoim niebanalnym kształtem. Chcąc sprawić swojej wybrance pierścionek gustowny i oryginalny, warto postawić właśnie na ten model. Ażurowy pierścionek stanowi odmianę dla klasycznej biżuterii, a mimo to idealnie pasuje zarówno do strojów codziennych, jak i wieczorowych. To propozycja dla pań odważnych, lubiących łamać konwenanse i odchodzących od klasycznych, popularnych rozwiązań biżuteryjnych.

Jubiler GOLD MONEY pomoże wybrać idealny pierścionek na zaręczyny

Wybór pierścionka odpowiedniego na zaręczyny nie jest łatwy, dlatego zwykle poprzedzają go długie poszukiwania. Idealny pierścionek powinien być nie tylko gustowny i elegancki, ale przede wszystkim dopasowany do kobiety, która będzie go nosić. Jeśli wybranka serca lubi biżuterię oryginalną, można postawić na pierścionek ażurowy lub model w kształcie korony. Dla kobiety, która woli skromną, ale niebanalną biżuterię, lepiej sprawdzi się pierścionek z serduszkiem, przypominający obrączkę. Jeśli żaden z nich nie wydaje się odpowiedni, z pomocą przyjdzie jubiler GOLD MONEY, który w swojej ofercie posiada wiele wyjątkowych pierścionków dla każdej kobiety.

Zakup idealnego pierścionka ma nie tylko wymiar estetyczny, ale i praktyczny. Mężczyzna powinien poznać rozmiar biżuterii, jaka będzie odpowiednia dla jego wybranki. Nie można zapomnieć również o dekoracyjnym opakowaniu – równie gustownym jak sam pierścionek.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here