PLAY NOW wraz z bogatą biblioteką programów umili każdemu czas kwarantanny, tak bardzo dającej się nam we znaki. Niektóre z codziennych przyzwyczajeń musiały ostatnimi czasy ulec zmianie pod wpływem ograniczeń w poruszaniu i kontaktach międzyludzkich. Wynikiem tego była między innymi praca zdalna i zamknięte szkoły. Na szczęście jednak, równorzędnie z wchodzącymi w życie obostrzeniami, PLAY NOW dostarcza nam nowych narzędzi do przetrwania tego uciążliwego okresu. W czasie, gdy najbezpieczniej jest nie ruszać się z domu, jednym z najlepszych sposobów na rozrywkę dla całej rodziny jest skorzystanie z wachlarza oferowanych przez Play usług.

Aby zachęcić swoich klientów do pozostania w domu, Play przedłuża okres odkodowania 40 kanałów oraz filmów i seriali w usłudze PLAY NOW oraz PLAY NOW TV o kolejne dwa tygodnie tj. do 15 kwietnia. W ofercie dostępnych jest zarówno wiele nowości, jak i klasyków.

#ZostańWDomu

Usługa Play Now w optymalny sposób dostosowuje się do potrzeb każdego klienta. Choć spędzanie czasu na oglądaniu ulubionych filmów i seriali jest doskonałą rozrywką, dobrze wiadomo, że „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Play, doskonale zdając sobie z tego sprawę, wprowadza interesujące oferty i rozszerzenia swoich usług. Tego typu korzystne rozwiązania pozwolą każdemu kontynuować odkrywanie nowych filmowych hitów bez większych ograniczeń. Kierując się tym celem, zespół w ramach akcji #ZostańWDomu wprowadził „otwarte okno” dla dwóch popularnych pakietów – Kids i Extra. Dostęp do 40 kanałów oraz bibliotek VOD mają wszyscy klienci z dostępem do PLAY NOW w abonamencie lub ofertą z dekoderem PLAY NOW TV. „Otwarte okno” od Play początkowo miało działać bez opłat do końca marca, ale okres ten został wydłużony do 15 kwietnia. Oznacza to tym samym dostęp do kwietniowych nowości w ofercie.

Dzięki wydłużonemu otwartemu oknu klienci zyskują dostęp do biblioteki Paramount Play, a w niej do klasyki kina – 3 części ponadczasowego „Ojca Chrzestnego”, popularnych filmów przygodowych „Lara Croft” oraz „Lara Croft: Kolebka życia”, ale też uwielbianych komedii takich jak: „Poznaj mojego tatę” czy musicalu „Dreamgirls” z Beyoncé w roli głównej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Play stale uatrakcyjnia swoją ofertę, aby zadbać o wymagania każdego widza. Choć pozostanie w domu szczególnie może dawać się we znaki najmłodszym odbiorcom, Play Now z pewnością zaspokoi także ich potrzeby, poszerzając bibliotekę o odpowiednie pakiety. Nie będzie to jednak oznaczało zaniedbania nieco starszych kinomanów, gdyż oferta uwzględni również ich preferencje. Jak zatem sprawić, by każdy z widzów znalazł coś dla siebie? W tym z pewnością pomoże świeżo aktualizowana pula najnowszych odsłon. Oprócz wspomnianych wcześniej bogatych zbiorów biblioteki, kwietniowe nowości to również:

  1. Znaki 2” – nowy sezon polskiego serialu AXN
  2. Z KAMERĄ U KARDASHIANÓW” najnowszy sezon 18 na E! Entertainment
  3. Runaways”– serial na podstawie komiksu wydawnictwa Marvel Comics na SCI FI
  4. Akta Fajbusiewicza” na Crime+Investigation Polsat
  5. Wyścig przez Świat” w BBC Earth

Nudzić nie będą się również dzieci. Czekają na nie sezony seriali: „Psi Patrol”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Dora poznaje świat”, „Blaze i Mega Maszyny”, „Wróżkowie chrzestni”, a także wiele innych kreskówek i programów na Cartoon Network, Nickelodeon, Duck TV, Da Vinci czy Cbeebies.

Dla tych którzy tęsknią za weekendową imprezą dostępna jest też bogata oferta kanałów muzycznych: między innymi Clubbing TV, 4Fun Dance, MTV Live HD czy MTV Hits.

Źródło: Play/tvtu

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here