Player – co zobaczymy w listopadzie 2022?

Coraz dłuższe jesienne wieczory idealnie sprzyjają rozrywce przed ekranem. A Player tradycyjnie zadbał o to, by również w nadchodzącym miesiącu była ona na najwyższym poziomie. Rozdanie otworzy wyczekiwany drugi sezon „Skazanej”. Sędzia Alicja Mazur wraca za kratki, żeby uchronić córkę. Listopad to także czas, kiedy młodość stanie w konkury z doświadczeniem, czyli kolejna seria „40 kontra 20”. I na tym nie koniec niespodzianek dla fanów reality show. Już wkrótce czekać na nich będą premiery popularnych formatów zagranicznych, m.in. „Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia”. Z kolei weekendowych emocji, jak zawsze, dostarczą nowe filmy w Twoim pakiecie. 

  • Premiera 2. sezonu „Skazanej”
  • Premiera 2. serii „40 kontra 20”
  • Kolejne odsłony „Pięknej i bystrzaka”, Ślubu od pierwszego wejrzenia. Australia” i „Top Model. USA”
  • Nowy serial codzienny „Pielęgniarki”

SERIALE

„SKAZANA 2” – PLAYER ORIGINAL – PREMIERA 15 LISTOPADA

Sędzia Alicja Mazur (Agata Kulesza) robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim (Michał Czernecki), wraca do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina (Bartłomiej Topa), Hanka (Martyna Byczkowska) decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować córkę? W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner (Adam Woronowicz), degradując tym samym „Penisa” (Tomasz Schuchardt) do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. „Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy” (Marta Malikowska). Jak Basia (Marta Ścisłowicz) zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati” (Aleksandra Adamska), Krystian (Konrad Eleryk). Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

„SIOSTRY” – PREMIERA 4 LISTOPADA

Player zaprasza na nowy serial obyczajowy prosto z Kanady. Podobnie jak od dobrych żołnierzy w strefie działań wojennych, od personelu szpitalnego oczekuje się poszanowania łańcucha dowodzenia w sytuacjach, w których na szali ważą się losy życia i śmierci. ,,Siostry” to serial opowiadający o życiu zawodowym i osobistym czterech koleżanek, które w różny sposób radzą sobie z wyzwaniami napotykanymi podczas pracy na oddziale urazowym. Z determinacją i siłą realizują wymagające zadania i ratują życia w systemie, który często nie ułatwia im pracy. ,,Siostry” to dramat medyczny, który pokazuje życie w szpitalu, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś.

W ŚWIECIE ROZRYWKI

„40 KONTRA 20” – PREMIERA 21 LISTOPADA

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek – przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu. Obaj panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji – od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

„ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA. AUSTRALIA” – PREMIERA 15 LISTOPADA

W listopadzie fani tytułu zobaczą 7. sezon australijskiej wersji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Eksperci za pomocą nauki, stworzyli 11 par z całkiem obcych sobie osób. Nieznajomi spotkają się po raz pierwszy dopiero w dniu ślubu. Przez następne 8 tygodni ich relacje będą czujnie obserwowane przez ekspertów – zobaczymy jak się rozwijają podczas miesiąca miodowego, wspólnego mieszkania, pobytów u rodzin oraz spotkań z przyjaciółmi. Wszystkie pary zamieszkają w jednym bloku i wspólnie będą uczestniczyć w cotygodniowym przyjęciu. Po 8 tygodniach małżonkowie staną przed poważną decyzją – czy zdecydują się na odnowienie przysięgi i rozpoczną wspólne życie poza programem, czy jednak nie będą chcieli kontynuować związku i pożegnają się na dobre?

„PIĘKNA I BYSTRZAK. AUSTRALIA” – PREMIERA 28 LISTOPADA

Player zaprasza na 8. sezon „Pięknej i bystrzaka. Australia”. Dziesięć ślicznotek i dziecięciu geeków wspólnie stanie przed serią wyzwań. Podczas nich będą mieli okazje nawiązać zaskakujące znajomości, które mogą zaowocować głębszym uczuciem. Zderzenie dwóch całkowicie różnych światów sprawi, że w najbardziej nieprawdopodobnych, a nawet zabawnych okolicznościach partnerów połączą silne emocje. Wspólnie pokażą sobie świat z całkiem nowej perspektywy. Wśród uczestniczek znajdzie się księżniczka parku rozrywki, pełna życia miłośniczka opalania i siłowni, reporterka z czerwonego dywanu oraz modelka i studentka kryminologii. Będą one miały szansę poznać nauczyciela matematyki, lekarza i jednocześnie fana zapasów, wielbiciela sportów motorowych i absolwenta prawa. Standardowo panów czekają oszałamiające metamorfozy, które zdecydowanie dodadzą im pewności siebie. Każdego wieczoru pary będą stawać przed wyzwaniem, za które będą zdobywać punkty. Dwie pary, które zdobędą najmniejszą ilość punktów będą zmuszone stanąć do pojedynku o przetrwanie – ta para, która przegra będzie zmuszona wrócić do domu. Na zwycięską parę czeka niesamowita nagroda w wysokości 100 000 $! Piękna i bystrzak Australia to program pełen emocji, śmiechu i zabawy, który pokazuje że warto otworzyć serce na prawdziwą miłość. Tu prawdziwe piękno ukryte jest za pierwszym wrażeniem.

„TOP MODEL. USA” – PREMIERA 30 LISTOPADA

Tuż przed finałem najnowszego sezonu „Top Model”, Player zaprosi fanów modowego show na jego pierwowzór, czyli amerykańską wersję. Użytkownicy serwisu będą mogli podpatrzeć, jak to się robi za oceanem. Grupa młodych aspirujących modeli i modelek musi przejść serię testów i udowodnić, że nadają się do fascynującego, ale też brutalnego świata sesji, pokazów mody etc. Stawka w grze jest wysoka.

FILMY W TWOIM PAKIECIE

„KOCHAJ ŻYCIE” – OD 4 LISTOPADA

Leif po śmierci matki dziedziczy domek w malowniczym Yesemite. Jest jednak pewien warunek – aby otrzymać spadek, musi wykonać zestaw zadań. Niektóre wiążą się z karkołomnymi wyzwaniami i wymagać będą fizycznej tężyzny, przetestują charakter lub dotkną spraw sercowych. Leif będzie musiał zaryzykować i wykazać się nie lada odwagą.

„MOTYWACJA” – OD 4 LISTOPADA

Napisany przez cenionego trenera sportowego poradnik motywacyjny inspiruje grupę ludzi: dziennikarza, jego redaktora naczelnego, byłego więźnia, gwiazdę hip-hopu, aktora oraz tajnego policjanta do ponownej oceny swoich dotychczasowych wyborów i decyzji, dając im nadzieję na lepsze życie. W roli głównej amant lat 90. Sylvester Stallone.

„POD OSTRZAŁEM” – OD 4 LISTOPADA

Drobny oszust, uciekając przed mordercą, postanawia dać się schwytać policji, by znaleźć schronienie w małomiasteczkowym komisariacie. Nie spodziewa się, jakie to będzie miało konsekwencje. Z pozoru bezpieczny areszt zamienia się w morderczą pułapkę, gdzie jego prześladowca okazuje się być tylko jednym z wielu śmiertelnych zagrożeń. Gdy zabójca pojawia się na komisariacie, do akcji wkracza wyjątkowo zadziorna i charyzmatyczna policjantka. Tak oto rozpoczyna się istny festiwal chaosu i zniszczenia.

„ZABIĆ, JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ” – OD 11 LISTOPADA

Film z Bradem Pittem w roli głównej. Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: „Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu”. Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na nią zasłużyli… a także tym, którzy po prostu nie mają szczęścia. Cogan jest jak śmierć we własnej osobie – nieunikniony. Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie po Ciebie.

„MAŁA WIELKA STOPA – W RODZINIE SIŁA” – OD 11 LISTOPADA

Coś dla młodszego widza. Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

„NOVEMBER MAN” – OD 18 LISTOPADA

Przebywający w Szwajcarii emerytowany agent CIA Peter Devereaux (Pierce Brosnan) zostaje wplątany z sam środek intrygi, w którą zaangażowani są przedstawiciele amerykańskiego i rosyjskiego wywiadu. Będzie musiał stanąć do walki przeciw własnemu uczniowi i ocalić piękną kobietę, która zna mroczny sekret z przeszłości rosyjskiego prezydenta elekta. Ostrzeżony w ostatniej chwili przez swojego byłego szefa, który niespodziewanie zniknął bez śladu, Devereaux jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i może liczyć tylko na siebie.

„PANAMA” – OD 25 LISTOPADA

Becker, były marine pogrążony w żałobie po śmierci żony, na zlecenie CIA ma wyruszyć na tajną misję i zinfiltrować świat handlarzy bronią. Oto film sensacyjny, którego akcja rozgrywa się w 1989 roku, w przeddzień inwazji Stanów Zjednoczonych na Panamę. W jego obsadzie znalazł się weteran amerykańskiego kina – Mel Gibson.

„MAPY GWIAZD” – OD 25 LISTOPADA

Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina większość czasu poświęca karierze. Ich 13-letni syn Benji, od kilku lat ma poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha, u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z młodym szoferem, któremu marzy się aktorska kariera. Przepustką do niej może być romans z pacjentką Stafforda, aktorką Havaną Segrand.

„PRZYGODA W PARYŻU” – OD 25 LISTOPADA

Pełna humoru, szalona przygoda rozgrywająca się w niepowtarzalnym klimacie jednego z najpiękniejszych miast świata. Film reżysera hitu „Rybki z ferajny”. Paryż, rok 1910. Mieszkańcy miasta z niepokojem słuchają doniesień o potworze, który grasuje w okolicy. Jest gigantyczny i –  zdaniem policji oraz pewnego ambitnego polityka – śmiertelnie niebezpieczny. Odpowiedzialnym za wywołanie kryzysowej sytuacji jest  Raoul – za dnia posłaniec, a w nocy naukowiec-amator. To on stworzył monstrum. Teraz chce naprawić swój błąd. Razem z nieśmiałą operatorką kinową Emily oraz znerwicowaną małpą o imieniu Charlie Raul zaczyna pościg za potworem. Trop prowadzi do kabaretu „Rajski ptak”, gdzie występuje piękna młoda piosenkarka Lucille. Okazuje się, że dziewczyna ostatnio   zakumplowała się z  pewnym ogromnym i dziwnie wyglądającym gitarzystą…

FILMY NA ŻYCZENIE

„AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY” – OD 10 LISTOPADA

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?