Już od 1 sierpnia serwis Player jest dostępny dla Klientów CANAL+. W ramach współpracy Klienci telewizji satelitarnej CANAL+ mogą korzystać z bogatej biblioteki Playera.

Player i CANAL+ ponownie łączą siły. W ramach nowej umowy między partnerami już od 1 sierpnia klienci telewizji satelitarnej CANAL+ mogą korzystać z Playera, najpopularniejszego legalnego lokalnego serwisu VOD w Polsce. To wyjątkowa propozycja, która rozszerza ofertę CANAL+, lidera rynku płatnej telewizji, o kolejne unikalne treści od partnerów zewnętrznych – największe hity pod marką Player Original, seriale, które pokochali Polacy, bogata biblioteka filmów lokalnych i międzynarodowych, najpopularniejsze reality show, dokumenty pod marką discovery+ Originals czy prapremiery programów rozrywkowych.

Od zawsze naszą ambicją było dostarczanie oferty Playera do jak najszerszego grona odbiorców. Współpraca z CANAL+ to kolejny krok w realizacji tej strategii. Tym razem aplikacja Player jest dostępna dla obecnych i nowych Klientów telewizji satelitarnej CANAL+. Od dziś również oni mogą cieszyć się naszym serwisem”

– mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

CANAL+ od lat buduje najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku, rozszerzając katalog treści dostępnych dla Klientów CANAL+ o filmy i seriale największych partnerów zewnętrznych. Kontynuacja współpracy z Playerem i włączenie serwisu do ofert łączonych CANAL+ jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii agregacji treści”

– mówi Monika Kłosińska, dyrektor ds. Zakupów Programowych CANAL+ POLSKA.

Aplikacja Player jest dostępna dla Klientów CANAL+ korzystających z najnowocześniejszego dekodera CANAL+ 4K UltraBOX+. Oferta Player jest też dostępna w Strefie CANAL+ www.strefa.canalplus.pl, w Punktach Sprzedaży CANAL+ oraz w Telefonicznym Centrum Abonenta. Po zakupie, aby skorzystać z aplikacji wystarczy otworzyć ją w menu dekodera i zalogować się swoim kontem Player, co pozwoli m.in. zachować historię oglądania, lub w prosty sposób założyć nowe konto. Unikalnym benefitem jest możliwość dołączenia opłaty za subskrypcję Playera do swojej umowy abonenckiej, w atrakcyjnej cenie. Korzystając z oferty Player w ramach CANAL+, Klienci będą mogli również logować się do Playera tym samym kontem na innych urządzeniach i korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu oraz ze wszystkich platform, na których jest dostępny player.pl.