Produkcja długo wyczekiwana przez widzów seriali nareszcie zagości na antenie NOVELAS+ oraz w serwisie CANAL+ online. Premiera już 27.06 o godz. 15:55.

  • Hitowa turecka produkcja stworzona na podstawie koreańskiej telenoweli.
  • W rolach głównych Burcu Bircik i Birkan Sokullu.
  • Premierowe odcinki od 27.06 codziennie o godz. 15:55 w NOVELAS+. Odcinki dostępne będą również w serwisie CANAL+ online.

PŁOMIENIE POŻĄDANIA to ciesząca się dużą popularnością adaptacja koreańskiej telenoweli. Oś historii stanowi turecka tradycja “zaręczyn w kołysce” oraz jej znaczenie i następstwa we współczesnym świecie.

Pragnąc odnowić więzi przyjaźni Bayram i Salih postanawiają połączyć rodziny poprzez małżeństwo swych dzieci, które do czasu osiągnięcia wieku umożliwiającego ślub są wychowywane w innych miastach. Salih z córkami pozostał w rodzinnym Işıklarze, natomiast Bayram wraz z synem przeprowadził się do Stambułu, gdzie rozwija dochodowy biznes. Gdy pociechy dorastają ojcowie postanawiają spełnić obietnicę. W dniu gdy Kerim, syn Bayrama, kończy studia, Salih przedstawia mu przyszłą żonę – swoją córkę Melek. Jednak to jej młodsza siostra, Hülya od dziecka zauroczona jest Kerimem, który nie jest w ogóle skory do małżeństwa. Oboje mają własne życia, zainteresowania i cele. Jak potoczą się losy Kerima i Hülyi?Jak potoczą się losy młodych? Czy zdecydują się wypełnić wolę ojców?

Pełna intryg, miłości i humoru telenowela PŁOMIENIE POŻĄDANIA od 27.06 o godz. 15:55 w NOVELAS+ oraz w serwisie CANAL+ online.