Płyn na siwe włosy vs. farba koloryzująca – co lepsze?

0

Od dziesięcioleci najpopularniejszy sposób na siwe włosy to ich koloryzacja. Rynek farb do włosów rozwinął się w tym zakresie niesamowicie. Równolegle powstawały inne ciekawe kosmetyki i preparaty na siwe włosy, jednym z najbardziej innowacyjnych i skutecznych okazał się płyn GR-7 Professional, który… odwraca siwienie włosów. Dzisiaj porównamy oba produkty, szukając odpowiedzi na pytanie – jaki jest skuteczny sposób na siwe włosy?

Płyn na siwe włosy i farba koloryzująca – jak działają?

Farba na siwe włosy nie wymaga specjalnego przedstawienia – to chemiczny produkt z odpowiednią dawką pigmentu, którego zadaniem jest pokrycie włosa warstwą kolorystyczną. To sprawdzony sposób jak zatuszować siwe włosy i trzeba przyznać – od lat bestseller w swojej kategorii. Farby do siwych włosów pozwalają jednakowoż na dość krótki efekt, włosy odrastają a sama farba ulega spłukiwaniu, przez co cały proces należy powtarzać od nowa. To oczywiście dodatkowe koszty, gdyż profesjonalne i estetyczne farbowanie siwych włosów prowadzi się przeważnie w salonach fryzjerskich. Jak słusznie zauważa serwis gr-7.eu: farbowanie siwych włosów to chwilowe tuszowanie skutków, a nie usuwanie przyczyny siwienia.

Płyn na siwe włosy GR-7 Professional to produkt, który stawiamy dzisiaj w drugim narożniku ringu. Jest to wyciąg z polnych ziół, którego zadaniem jest odżywianie skóry głowy w związki pobudzające produkcję melaniny. Efekt jest dla wielu bardzo zaskakujący – siwienie włosów ustaje a dotąd siwe włosy powracają do naturalnego koloru już po około miesiącu kuracji. Wzrost ilości melaniny w skórze głowy powoduje naturalną pigmentację w kolorze zapisanym w naszych genach – wszystko biologicznie, naturalnie i bez farby koloryzującej.

Fot. Efekty stosowania płynu na siwe włosy GR-7

Płyn na siwe włosy i farba koloryzująca – który efekt lepszy?

Oczywiście na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Zwłaszcza siwe włosy u kobiet bywają pretekstem do poszukiwania nowego image, w tym poprzez koloryzację włosów. Jest w tym pewien rodzaj świeżości i zabawy swoim wizerunkiem, jednakże raz farbowane siwe włosy będą tego wymagały już regularnie. A długotrwałe stosowanie farb chemicznych jest szkodliwe dla włosa, może nawet z czasem powodować jego osłabienie, wypalenie lub wypadanie. Farbowanie siwych włosów bywa też bardziej kosztowne, ze względu na częstotliwość i koszt dobrej klasy środków koloryzujących.

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional daje wynik już po około 7 dniach – siwe włosy stają się złotawe, to oznaka, że ilość melaniny wzrasta. Po około miesiącu efekt odwracania siwienia jest już niemal zakończony, wtedy wystarczy zmniejszyć częstotliwość do nakładania płynu raz w tygodniu (szczegóły na gr-7.eu). Plusy? Naturalny, ekologiczny i nietestowany na zwierzętach produkt polskiej marki, który daje świetny efekt i niweluje siwe włosy u mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Jest alternatywą dla problematycznej koloryzacji, a efekt odwracania siwienia włosów jest na tyle naturalny, że nie postronne osoby nie zauważą widocznych zmian.

Płyn na siwe włosy GR-7 Professional można kupić online oraz w dobrych gabinetach trychologicznych i salonach fryzjerskich. Jeśli nieustannie szukacie dobry i trwały sposób na siwe włosy – ten preparat warty jest przetestowania.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here