W maju bohaterem miesiąca będzie Ciekawski George! George to urocza, energiczna małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne – za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście – małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi.
W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun — Pan w Żółtym Kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rybka MiniMini uczy jak dbać o środowisko w dniu Ziemi

Bajka przeznaczona jest dla najmłodszych widzów i powstała na podstawie bardzo popularnej serii książek o tym samym tytule. Przygody sympatycznej małpki rozbudzają w dzieciach ciekawość świata, pasję do nauki oraz odkrywania tajemnic. Przy okazji najmłodsi widzowie poznają także podstawy matematyki oraz prostych naukowych twierdzeń, które mają zastosowanie w codziennym życiu.

BASIA I BARTEK

Nowe odcinki codziennie o 15:00 od 1 maja (po dwa odcinki)

Ślimak Bartek i biedronka Basia są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie
z innymi bohaterami – pszczołą, motylem, pasikonikiem, ważką, chrząszczem i świerszczem, przeżywają wspaniałe przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat. Serial animowany powstał na podstawie niezwykle popularnych na Węgrzech książek dla dzieci autorstwa Eriki Bartos. Za reżyserię odpowiada Geza M. Toth, który ma na swoim koncie nominację do Oscara za Najlepszy Film Animowany, a całą serię wyświetlano w węgierskich kinach.

FILM: TOMEK I PRZYJACIELE: TAJEMNICA NIEBIESKIEJ GÓRY

W sobotę 22 maja o 13:00

Tomek pracuje w okolicach Niebieskiej Góry. Pewnego dnia zauważa nieznaną mu lokomotywę. Tomek chce się z nią zaprzyjaźnić, ale niestety nie udaje mu się to, gdyż nowy znajomy się go boi i bardzo szybko chowa się w tunelach pod górą. Za tym nietypowym zachowaniem z pewnością kryje się jakaś tajemnica. Tomek chce pomóc nieznajomemu, dlatego postanawia odkryć prawdę. Czy uda mu się rozwiązać tajemnicę małej lokomotywy i Niebieskiej Góry?

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM

Codziennie od 10:08 do 10:58 i od 14:01 do 15:00

Bajki na kanale POLSAT JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W tym miesiącu, w ramach cyklu edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Robosamochód Poli” oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” mali widzowie poznają pracę policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego oraz nauczą się podstawowych zasad bezpieczeństwa drogowego. Natomiast „Strażnicy miasta” pokażą, że każdy może być bohaterem, a dzięki pracy w grupie nie ma sytuacji bez wyjścia.

MARATON Z SERIALEM LEGO FIRENDS


W każdą sobotę i niedzielę od 07:25

W majowe weekendy widzowie kanału POLSAT JimJam będą mogli spotkać się z bohaterkami bajki „LEGO Friends”. W każdą sobotę i niedzielę dowiemy się, co słychać u przyjaciółek i jakie przygody je czekają.

FILMY

W każdą sobotę i niedzielę o 11:00 i około 13:00

Sobota 1 maja:

11:01 – Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów

13:01 – Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli

Niedziela 2 maja:

11:01 – Ciekawski George: Witaj wiosno!

13:01 – Barbie Dreamtopia

Sobota 8 maja:

11:01 – Ciekawski George: Gońcie tę małpę

13:00 – Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy

Niedziela 9 maja:

11:01 – Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka

13:00 – Franklin i przyjaciele: Podwodna Wyprawa

Sobota 15 maja:

11:01 – Ciekawski George 3: Powrót do dżungli

13:00 – Truskaweczka: Warto marzyć

Niedziela 16 maja:

11:01 – Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachu

13:00 – Strażak Sam: Uwaga, kosmici!

Sobota 22 maja:

11:01 – Ciekawski George: Witaj wiosno!

13:00 – Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry

Niedziela 23 maja:

11:01 – Ciekawski George: Gońcie tę małpę

13:00 – Strażak Sam: Uwaga, kosmici!

Sobota 29 maja:

11:03 – Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka

13:00 – Franklin i przyjaciele: Polarny Podróżnik

Niedziela 30 maja:

11:03 – Ciekawski George 3: Powrót do dżungli

13:00 – Chuck i przyjaciele – wielkie wyzwanie

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here