„CREEPSHOW” POWSTAŁ NA PODSTAWIE KULTOWEJ KOMEDII GROZY Z 1982 ROKU W REŻYSERII GEORGE’A A. ROMERO  ZREALIZOWANEJ WEDŁUG SCENARIUSZA STEPHENA KINGA.

„Creepshow” – serialowa antologia utrzymana w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule, wraca z 2. sezonem! Serial będzie emitowany od 29 lipca o 22:00 na antenie AMC. 2. sezon składa się z pięciu mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy czwartek od 29 lipca do 26 sierpnia, a 2 września stacja pokaże animowany odcinek specjalny, który powstał na bazie opowiadań Stephena Kinga i Joego Hilla.

Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra, aż do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie…

W 2. sezonie „Creepshow” na ekranie pojawiają się takie gwiazdy jak Ali Larter (​„Rekrut”), Ryan Kwanten (​„Czysta krew”), Barbara Crampton (​„Reanimator”), C. Thomas Howell​(„Zabójcze umysły”), Denise Crosby (​„Star Trek: Następne pokolenie”), Breckin Meyer ​(„Robot Chicken”), Ted Raimi („Martwe zło”), Iman Benson (​„BlackAF”), Kevin Dillon​(„Ekipa”), Eric Edelstein (​„Miedzy nami, misiami”), Justin Long („Szklana pułapka 4.0”), D’Arcy Carden („Dobre miejsce”) oraz Molly Ringwald („Klub Winowajców”). W specjalnym odcinku animowanym, na antenie 2 września o 22:00, usłyszymy głos Kiefera Sutherlanda („24 godziny”) oraz Joey King („The Kissing Booth”).

„Creepshow” to serial produkcji Cartel we współpracy z Monster Agency Productions, Taurus Entertainment i Striker Entertainment.

Premiera serialu 29 lipca o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze.

Poniżej znajdują się harmonogram i streszczenia odcinków.

Odcinek 1.

Emisja: czwartek, 29 lipca o 22:00

„Model Kid & Public Television of the Dead”

Joe nie ma zbyt wielu przyjaciół, ale chętnie spędza czas z figurkami potworów z ulubionych horrorów. Wkrótce dowie się, jak pomocni mogą być jego zabawkowi przyjaciele. Następnie,   stacja należąca do telewizji publicznej i jej szczęśliwi prezenterzy czują się przytłoczeni, gdy wycena zabytkowej książki przypadkowo przywołuje mroczną siłę.

Odcinek 2.

Emisja: czwartek, 5 sierpnia o 22:00

„Dead and Breakfast & Pesticide”

Vloggerka podróżująca po miejscach, w których doszło do zbrodni, dokumentuje swój pobyt w nawiedzonym pensjonacie. Okazuje się to znacznie straszniejszym doświadczeniem niż zakładała. Następnie, eksterminator otrzymuje duże zlecenie, które wykracza poza to, czego mógł się spodziewać. Wysoka zapłata jest kusząca, ale czy warta poświęcenia?

Odcinek 3.

Emisja: czwartek, 12 sierpnia o 22:00

„The Right Snuff and Sibling Rivalry”

Dwóch astronautów wyrusza na historyczną misję w kosmos. Na jaw wychodzi poważne nieporozumienie, przez które obietnica sławy i chwały legnie w gruzach – mężczyźni przejdą do historii, ale z zupełnie innego powodu. Następnie, Lola jest przekonana, że jej brat próbuje ją zabić, ale im bardziej próbuje połączyć w całość pewne fakty, tym mniej ma to sensu. Okazuje się, że szuka potwora w zupełnie nieodpowiednim miejscu. 

Odcinek 4.

Emisja: czwartek, 19 sierpnia o 22:00

„Pipe Screams and Within the Walls of Madness”

Zatkany odpływ okazuje się być czymś więcej niż tylko zmatowiałymi włosami i mydlinami. Mający pecha hydraulik musi naprawić problem. Sęk w tym, że ten problem ma swój własny umysł.  Następnie, ściśle tajny rządowy kompleks zostaje ewakuowany. Kilku pozostałych
w budynku naukowców walczy o powstrzymanie stworzenia, które badali… ale czy prawdziwym zagrożeniem nie okaże się jeden z nich?

Odcinek 5.

Emisja: czwartek, 26 sierpnia o 22:00

„Night of the Living Late Show”

Simon wynalazł niesamowitą wirtualną rzeczywistość, która pozwala mu uczestniczyć w jego ulubionych filmach. Wyidealizowany świat znacząco różni się do jego normalnego, nudnego życia, a on sam ucieka do swojej komory VR tak często, jak tylko może… ale co się stanie, gdy wirtualna rzeczywistość stanie się rzeczywistością Simona?

Animowany odcinek specjalny

Emisja: czwartek, 2 września o 22:00

„Animated Special: Survivor Type & Twittering From the Circus of the Dead”

Zdolny chirurg rozbija się na bezludnej wyspie. Do tej pory jego życie nie było łatwe, ale dopiero nowe wyzwania, którym musi stawić czoła, sprawdzą granice jego wytrzymałości. Jak silną ma wolę przetrwania? Następnie, matka Blake’a sprawia, że rodzinna wycieczka przypomina bardziej tortury niż wakacje. Kiedy zjeżdżają z drogi, by zobaczyć złowieszczy cyrk, sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót niż Blake mógł sobie wyobrazić.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here