Pomoc drogowa w Lubuskiem – błyskawiczna i fachowa pomoc

Awaria samochodu, stłuczka, zatrzaśnięte drzwi auta czy rozładowany akumulator – to może zdarzyć się każdemu kierowcy w najmniej spodziewanym momencie. Jak poradzić sobie, gdy auto odmówi posłuszeństwa w trasie, podczas dojazdu do pracy lub w miejskim korku? Jedynym właściwym rozwiązaniem pozostaje skorzystanie z profesjonalnej usługi pomocy drogowej. Pomoc drogowa w Lubuskiem to gwarancja błyskawicznego działania na dużym obszarze województwa, szybkości dojazdu na miejsce wskazane przez klienta, a także fachowej pomocy i konkurencyjnych cen. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, proponując bezpieczne holowanie i przewóz nowoczesną lawetą do naszego warsztatu lub innego punktu serwisowego wybranego przez klienta. Swoje usługi transportowe oferujemy w Zielonej Górze, Nowym Tomyślu, Świebodzinie, Torzymie, Świecku, innych miastach województwa lubuskiego oraz na trasie A2. 

  • Lubuskie: Pomoc drogowa 24h na dobę – skorzystaj z fachowej pomocy
  • Pomoc drogowa – poznaj pozostałe usługi w Zielonej Górze
  • Szczegóły oferty z zakresu pomocy drogowej

Lubuskie: Pomoc drogowa 24h na dobę – skorzystaj z fachowej pomocy

Niezależnie od tego, jak często wyruszamy w trasę, czy korzystamy z auta codziennie, dojeżdżając do pracy, czy wyciągamy je z garażu od święta, warto wybrać zaufany serwis pomocy drogowej, który błyskawicznie udzielić nam niezbędnej pomocy w razie awarii samochodu czy stłuczki. W naszym regionie słyniemy z błyskawicznego działania i fachowej obsługi klientów. Dojedziemy lawetą do każdej miejscowości w województwie Lubuskim, jak również na trasę autostrady A2. Jesteśmy pod telefonem całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby nieść naszym klientom pomoc, gdy niespodziewana awaria zaskoczy ich w najbardziej niedogodnym momencie. Współpraca z naszą pomocą drogową to gwarancja najwyższej jakości usług. Wiemy, jak kluczowe w losowych zdarzeniach na drodze pozostaje szybkie udzielenie niezbędnej pomocy. To nasz priorytet i misja, która przyświeca nam w wypełnianiu codziennych obowiązków w firmie Pomoc drogowa w Lubuskiem.

Pomoc drogowa – poznaj pozostałe usługi w Zielonej Górze

W naszym warsztacie, gdzie zwozimy i holujemy auta awaryjne na życzenie klienta, przeprowadzamy szereg napraw dotyczących m.in. układu kierowniczego, hamulcowego czy wydechowego, naprawiamy elementy nadwozia, rozruszniki, alternatory, oświetlenie, eliminujemy zwarcia w instalacji elektrycznej, a także remontujemy silniki. Ponadto oferujemy regulację i diagnostykę silników i osprzętów, analizę spalin, ustawienie geometrii kół, montaż haków holowniczych, kontrolę układów hamulcowych, pomiar punktów bazowych nadwozia czy badanie amortyzatorów. Naprawiamy samochody wszystkich marek, współpracując z większością firm ubezpieczeniowych na rynku. Nasza laweta przyjedzie z pomocą na trasę A2, S3, E65, E30 oraz inne okoliczne drogi w Lubuskiem. Ponadto prowadzimy na terenie Zielonej Góry skup i import samochodów używanych.

Szczegóły oferty z zakresu pomocy drogowej

W naszej ofercie znajdują się następujące usługi z zakresu pomocy drogowej: naprawa usterek i awarii na miejscu (do 100km), spuszczanie i utylizacja źle zatankowanego paliwa, awaryjne otwieranie drzwi samochodu, uruchamianie pojazdów, odpalanie „na kable”, gdy akumulator odmówi posłuszeństwa, wymiana kół oraz inne naprawy, które przeprowadzamy w naszym renomowanym warsztacie. Wybierz doświadczoną pomoc drogową, którą polecają setki klientów z województwa. Holowanie aut z naszą firmą to bezpieczeństwo, szybkość działania i ceny, których nie spotka się u konkurencji.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl