Portfel męski slim – nowoczesna forma, praktyczne zastosowanie

Minimalizm – to słowo klucz w modzie współczesnego gentlemana. Mężczyzna z klasą i naturalnym stylem nie musi sięgać po silne środki wyrazu, ale szuka w ponadczasowych wzorcach modowych, jak choćby w skórzanej galanterii męskiej. Przykładem minimalizmu w praktycznym, ale także eleganckim wydaniu są modne ostatnio portfele męskie slim. O tym, dlaczego zyskały status bestsellera rozmawialiśmy ze stylistą sklepu gentle-man.pl.

Portfel męski slim – wyrzuć z kieszeni to co niepotrzebne!

Mamy to we krwi – zwyczajnie lubimy zbierać różne rzeczy „na później”. Nie inaczej jest w kwestii portfela, niestety zdarza się, że gromadzimy w nim mnóstwo kart rabatowych, wizytówek, paragonów itp., czyniąc z niego wypchaną „kanapkę”. Nosząc taki portfel męski w spodniach, zwyczajnie psujemy ich fason. Do tego, gdy przy każdym płaceniu wypada nam stos papierów na podłogę, można się załamać. To znak – czas postawić na portfel skórzany slim i zliftingować swój przybornik.

Portfel męski cienki stawia nas przed faktem dokonanym – w jego wnętrzu zmieścimy absolutne minimum. I wówczas okazuje się, że idzie przeżyć nosząc przy sobie dowód osobisty, prawo jazdy, kartę płatniczą i kilka banknotów. Cała reszta może wylądować w torbie męskiej na ramię, schowku samochodowym, szufladzie biurka lub… w śmietniku. Cienki portfel typu slim od Gentle-Man.pl to kompaktowa wersja z nutą elegancji, do której początkowo mogą mięć problem przekonać się gentlemani noszący dotąd cegłę w kieszeni. Jednak zdecydowanie warto tę zmianę przejść czym prędzej!

Fot. Cienki portfel typu slim

Portfel męski slim – zalety, które szybko pokochasz

Niewielkie rozmiary sprawiają, że portfele męskie slim są bardzo uniwersalne i bezproblemowe do noszenia z każdym typem garderoby. Mieszczą się z powodzeniem w kieszeni bardziej dopasowanych spodni i krótkich spodenek, jak również w wewnętrznej kieszeni marynarki lub koszuli. Mały rozmiar i niewielka waga sprawiają, że codzienne funkcjonowanie jest o wiele bardziej wygodne i swobodne. Cienki portfel męski jest czymś bardo poręcznym podczas dokonywania płatności zbliżeniowych, łatwo operować nim np. podczas wakacji i wycieczek, w klubie lub pubie itp.

Portfel skórzany slim stał się ulubieńcem kierowców, którzy dotąd narzekali na uciskanie przez zbyt duży portfel podczas prowadzenia auta. Sięganie po taką „cegłę” podczas płacenia np. za autostradę, oznaczało nie lada gimnastykę. Lekki portfel męski skórzany slim daje pod tym względem o wiele więcej komfortu, jest prawie niewyczuwalny w kieszeni.

Fot. Cienki i zarazem praktyczny portfel

Portfel męski slim – skórzany dodatek, który dodaje elegancji

Współczesny gentle-man stawia na elegancję i szyk w każdej sytuacji, a przede wszystkim w tej, gdy trzeba zapłacić, np. za kolację lub taksówkę. W takich sytuacjach dobrze jest mieć w kieszeni coś, co w sposób zdecydowany podkreśli klasyczną naturę meżczyzny – portfel męski slim wykonany ze skóry licowanej, minimalistyczny, gustowny, elegancki. Najciekawsze aktualnie modle możecie przejrzeć w katalogu gentle-man.pl.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl