CBS Reality ogłasza datę premiery 2. sezonu oryginalnego serialu kryminalnego „Prawda o moim zabójstwie”, którego 1. sezon odniósł międzynarodowy sukces. W nowej odsłonie serii ponownie zobaczymy jednego z najwybitniejszych patologów sądowych na świecie, dr. Richarda Shepherda, który przedstawi widzom 10 skomplikowanych spraw morderstw oraz przeprowadzi ich przez sekcję zwłok ofiar, aby ujawnić prawdę stojącą za każdą ze zbrodni. Premiera 2. sezonu odbędzie się w poniedziałek, 25 marca o godzinie 21:00 na CBS Reality.

Prawda o moim zabójstwie: streszczenie

Serial podąża za dr. Shepherdem badającym różne przypadki morderstw, w rozwiązaniu których patologia odegrała kluczową rolę i doprowadziła sprawców przed wymiar sprawiedliwości. Badania prowadzone będą w najnowocześniejszym laboratorium na Manchester Metropolitan University przy użyciu przełomowej technologii zwanej Anatomage Table, wykorzystującej cyfrowo zeskanowane próbki ciał.

Program przedstawia cztery morderstwa z USA i sześć z Wielkiej Brytanii, wśród nich między innymi sprawy: Laureline Garcia-Bertaux, kobiety brutalnie zabitej przez swojego byłego chłopaka; Petera McMahona, który był torturowany i został zamordowany przez swoją narzeczoną oraz sprawę tajemniczego zatrucia w Ameryce, której rozwiązanie zajęło 20 lat.

Dr Richard Shepherd, światowej sławy patolog, pracował między innymi dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych badając jedne z najgłośniejszych spraw ostatnich lat. Był również ekspertem medycyny sądowej w śledztwach dotyczących Krwawej Niedzieli i śmierci księżnej Diany, a także doradzał przy postępowaniu w sprawach brytyjskich obywateli, którzy zginęli w zamachach 11 września.

Prawda o moim zabójstwie: premiera

Premiera nowych odcinków programu „Prawda o moim zabójstwie” odbędzie się w poniedziałek
25 marca o godzinie 21:00 na kanale CBS Reality. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku (do 5 kwietnia) o tej samej porze.