Lutowe premiery na CBS Reality

Luty na kanale CBS Reality rozpocznie się premierą nowej serii dokumentalnej „Łowcy staroci”. W programie poznajemy Drew Pritcharda – współczesnego poszukiwacza skarbów i właściciela jednego z największych sklepów ze starociami w Wielkiej Brytanii, który nieustannie przemierza kraj wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu ukrytych perełek i zapomnianych artefaktów, by spełnić zachcianki swych wymagających klientów.

Łowcy staroci

Pritchard uwielbia dreszczyk emocji, który towarzyszy mu podczas polowania na niezwykłe przedmioty i nie boi się pobrudzić rąk podczas poszukiwań w najodleglejszych zakamarkach Wysp Brytyjskich. Wszystko po to, by przywieźć do swego sklepu wyjątkowe skarby i wraz z pomocnikami nadać tym wspaniałym znaleziskom drugie życie. Premiera serii „Łowcy staroci” w poniedziałek 1 lutego o 19:00. Emisja kolejnych odcinków w dni powszednie (do 12 lutego) o 19:00.

Nadmorskie zbrodnie

Wraz z końcem miesiąca, z 2. sezonem powróci również uznana przez widzów seria kryminalna produkcji własnej CBS Reality – „Nadmorskie zbrodnie”. Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: CBS Europa – kinowe emocje w walentynkowy weekend

W 2. sezonie seria „Nadmorskie zbrodnie” zabiera widzów w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca pełne śmiechu, spacerów po promenadzie, kolorowych lunaparków i waty cukrowej. Jednak gdy karuzele przestają się obracać, a na deptakach gasną ostatnie światła, z ciemności wyłania się świat chaosu i zbrodni. Premiera 2. sezonu 28 lutego o 21:00, kolejne odcinki emitowane będą w niedziele o tej samej porze (do 2 maja).

Lutowe premiery na CBS Reality:

  • ŁOWCY STAROCI  – 01.02.2021 19:00
  • NADMORSKIE ZBRODNIE – 28.02.2021 22:00

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here