Prezenty do 100 złotych na święta. Sprawdź te budżetowe propozycje

Zbliżają się święta, więc szukasz pomysłów na ciekawe prezenty dla swoich bliskich, które jednocześnie nie będą zbyt drogie? Nic trudnego – aktualnie można znaleźć mnóstwo podarunków w dobrej cenie. Przygotowanie świąt samo w sobie jest dużym i kosztownym przedsięwzięciem, więc warto pamiętać, że uszczęśliwienie bliskich nam osób nie zawsze musi wymagać dużych nakładów finansowych. Jeżeli chciałbyś się zainspirować, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie ciekawych prezentów do 100 złotych na święta. Nasze budżetowe propozycje sprawdzą się zarówno dla członków rodziny, jak i przyjaciół.

Prezent dla niego – strzelanie na strzelnicy

Najczęściej to właśnie prezenty dla mężczyzn sprawiają nam największy problem. To nic dziwnego, że po kilku latach brakuje nam inspiracji na oryginalny prezent dla taty, męża czy brata. Dlatego też ciekawą propozycją może być prezent w formie vouchera na strzelanie na strzelnicy. Są to indywidualne zajęcia z instruktorem, podczas których obdarowany nauczy się prawidłowej postawy strzeleckiej i zasad działania broni palnej. Po uzyskaniu wszelkich wskazówek teoretycznych nastąpi najbardziej wyczekiwana część atrakcji, czyli strzelanie do celu! Bliska Ci osoba z początku nauczy się samodzielnie przeładowywać broń, a następnie odda ok. 50 strzałów w kierunku specjalnie przygotowanej tarczy. Dzięki temu będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności celowania w praktyce. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego mężczyznę, który nie boi się nowych wyzwań. To może być również doskonała propozycja na podarek dla miłośnika militariów, aby zyskać wiedzę w tym temacie również od praktycznej strony. 

Floating – relaks dla każdego

Kolejnym wyjątkowym prezentem w budżecie do 100 złotych może być voucher na floating. To dość oryginalna atrakcja, która zyskuje coraz większą popularność. Zabieg ten odbywa się w specjalnie przygotowanej kapsule floatingowej. Jest ona wypełniona wodą z dużą zawartością soli Epsom, co powoduje, że uczestnik zabiegu unosi się na powierzchni bez użycia siły. W kapsule panuje ciemność i temperatura zbliżona do naturalnej ciepłoty ludzkiego ciała, dzięki czemu ilość docierających bodźców jest znacznie ograniczona. W takich warunkach uczestnik sesji doznaje głębokiego relaksu – co ciekawe, 60 minut floatingu odpowiada aż 4 godzinom głębokiego snu! Floating wpływa pozytywnie również na koncentrację, pamięć i odporność, dlatego też poleca się go dla osób narażonych na przewlekły stres. Jeżeli bliska Ci osoba cierpi zatem na nerwobóle i jest nadmiernie obciążona obowiązkami, voucher na floating będzie doskonałym prezentem. Co więcej, obdarowana osoba zobaczy, jak bardzo zależy Ci na jej dobrym samopoczuciu, a taka intencja potrafi być warta więcej niż tysiąc słów i cudownych życzeń. 

Escape room – uniwersalna przygoda na prezent

Jeżeli szukasz idealnego prezentu dla osoby aktywnej, która lubi nowe wyzwania i szalone przygody, zaproszenie do escape room’u może być strzałem w dziesiątkę. Aktualnie w Polsce można znaleźć wiele lokalizacji oferujących rozrywkę tego typu. Escape room to świetna gra zespołowa, którą można podarować nawet całej grupie znajomych. Uczestnicy są zamykani na 60 minut w pokoju pełnym zagadek i rebusów. Ich zadaniem jest rozwiązanie wszystkich łamigłówek przed upływem godziny – tylko wtedy odnajdą klucz, który pozwoli im wyjść z pokoju. Pobyt w escape roomie jest niezapomnianą przygodą, podczas której jesteśmy zmuszeni współpracować z innymi osobami i działać pod presją czasu. Do wyboru mamy mnóstwo pokojów tematycznych – jeżeli bliska Ci osoba lubi klimat Sherlocka Holmesa, możesz podarować jej zaproszenie do escape room’u nawiązującego do tej postaci. Fani Harry’ego Pottera również znajdą miejsca, w których poczują się tak magicznie, jak w samym Hogwarcie! Każda lokalizacja oferuje różne rodzaje gier, dlatego polecamy dokładnie sprawdzić jej ofertę przed kupnem vouchera. Może akurat w jednym z escape room’ów w swoim mieście znajdziesz ten, który nawiązuje do ulubionego filmu bliskiej Ci osoby? 

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj