Projekt DOM – nowy program wnętrzarski z poradami ekspertów

2

Projekt DOM to nowy program wnętrzarski z poradami ekspertów z zakresu niezwykle modnego obecnie „do it yourself”, w którym widzowie zobaczą jak łatwo i szybko można przearanżować swoją przestrzeń domową. Premierowy odcinek już w najbliższą sobotę, 9 stycznia, o godz. 17:15, w TVP HD.

Projekt DOM – o czym jest program

Pandemia sprawiła, że wiele osób pracuje w swoim miejscu zamieszkania, które zmieniło swój charakter i stało się miejscem zdalnej pracy czy nauki. Jak można przearanżować dotychczasową przestrzeń, by sprawdziła się w nowych warunkach? Jak wykorzystać to co mamy i starym przedmiotom nadać drugie życie? Jak niewielkim kosztem zmienić nasze otoczenie, by poczuć się w nim lepiej? Jak wspólnie, całą rodziną stworzyć coś nowego, coś pięknego? O tym wszystkim widzowie TVP HD dowiedzą się z nowego programu „Projekt DOM”.

Obsada

W roli prowadzących program wystąpią eksperci z zakresu m.in. stylizacji wnętrz, majsterkowania, pielęgnacji roślin oraz nadawania nowej jakości przedmiotom codziennego użytku: Katarzyna Ogórek (Twoje DIY), Katarzyna Bobocińska (Conchita Home), Anna Maksymiuk-Szymańska (Made by Ruda), Paula Adamska- Drubkowska (Refreszing), Iza i Monika Kamińskie (Dom z duszą), Jimmi Ogden z córką Felą (Jimi King) i Wojciech Wardecki (UlubionyOgrodnik).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szlak nadziei – reality show o tematyce historycznej w TVP Historia

W ośmiu odcinkach programu zobaczymy ekspertów, którzy zaprezentują pomysły, porady, inspiracje dotyczące różnych obszarów m.in.: nowej organizacji przestrzeni do pracy, nowego życia starych rzeczy, uprawy i aranżacji roślin w mieszkaniu, dekoracji domowych, czy krawiectwa.

„Projekt DOM” – emisja w każdą sobotę, o godz. 17:15, od 9 stycznia w TVP HD.

2 KOMENTARZE

  1. Cieszę się, wziąłem udział w tym programie! Mam nadzieję, że widzowie znajdą w programie dużo wartościowych informacji które będą mogli wykorzystać u siebie w mieszkaniach i domach. Każdy z prowadzących włożył dużo serca w prowadzenie tego programu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie <3

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here