Home Media Sport Przed nami finałowe zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich

Przed nami finałowe zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich

Przed nami ostatni weekend sezonu zimowego 2022/23 na antenach TVN Warner Bros. Discovery! Od czwartku do niedzieli skoczkowie narciarscy będą rywalizować w Planicy, gdzie rozegrane zostaną kwalifikacje, konkurs drużynowy i dwa konkursy indywidualne. Transmisje wyłącznie w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.

Podczas finałowego weekendu z Pucharem Świata w skokach narciarskich studio TVN realizowane będzie w Planicy. Wydarzenia spod Letalnicy relacjonować będą Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski wraz z gośćmi: Magdaleną Pałasz, Jakubem Kotem i Wojciechem Toporem. Wywiady ze skoczkami przeprowadzał będzie Kacper Merk. Z kolei w studiu Eurosportu 1 w Warszawie Paweł Kuwik i Michał Korościel podsumują sezon wraz z Apoloniuszem Tajnerem i Marcinem Kuźbickim. Komentarz na najwyższym poziomie zapewni duet Marek Rudziński i Igor Błachut.

Czwartkowe kwalifikacje transmitowane będą w Eurosporcie 1 i Playerze. Na piątek zaplanowano pierwszy konkurs indywidualny. W sobotę rozegrany zostanie konkurs drużynowy, a w niedzielę odbędą się ostatnie indywidualne zawody w sezonie. Wszystkie konkursy transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. 

Trener Thomas Thurnbichler powołał na finałowy weekend Pucharu Świata w Planicy sześciu zawodników: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Pawła Wąska, Aleksandra Zniszczoła i Jana Habdasa.

Plan transmisji:

  • Czwartek, 10:00, Planica, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
  • Piątek, 14:20, Planica, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport i Player
  • Sobota, 9:30, Planica, konkurs drużynowy, TVN, Eurosport 1 i Player
  • Niedziela, 9:30, Planica, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Brak komentarzy

Exit mobile version