„Przekręt” to komediodramat kryminalny zainspirowany kultowym filmem Guya Ritchiego o tym samym tytule. Opowiada historię grupy przyjaciół, którzy decydują się wziąć udział w napadzie zmieniającym ich życie o 180 stopni.

Przekręt 2: streszczenie

W 2. sezonie gang Hillów wyjeżdża do słonecznej Hiszpanii, jednak to, co miało być zasłużonymi wakacjami, szybko przeradza się w kolejną emocjonującą walkę o uratowanie majątku i życia. Niebawem po osiedleniu się w nadmorskim miasteczku San Toledo, grupa wpada na trop lokalnego bossa i tym samym zostaje zmuszona do współpracy z nim. Samo przetrwanie będzie wymagało od naszych bohaterów nie lada umiejętności i odwagi, ale przechytrzenie wrogów i przejęcie miasta na własność? Tylko Hillowie są na tyle sprytni
i szaleni, by tego dokonać!

Przekręt: obsada

Rupert Grint, znany szerokiej publiczności jako Ron Weasley z serii filmów o przygodach Harry’ego Pottera, powraca w 2. sezonie serialu „Przekręt” jako niezwykle elegancki Charlie Cavendish-Scott. Na ekranie towarzyszą mu Luke Pasqualino jako Albert Hill, Lucien Laviscount w roli Billy’ego Ayresa, Dougray Scott wcielający się w postać Vica Hilla, Phoebe Dynevor jako Lotti Mott i Juliet Aubrey grająca Lily Hill.

W 2. sezonie zobaczymy także hiszpańskich aktorów, między innymi Úrsulę Corberó („Dom z papieru”), Hovika Keuchkeriana („Assassin’s Creed”, „Nocny recepcjonista”) i Tristana Ulloę („Kokainowe wybrzeże”).

Przekręt 2: premiera

Na premierę serialu „Przekręt 2” zapraszamy już w czwartek 11 stycznia o 22:00 na kanale AMC.