Home Media Programy TV Przygotowania do Halloween z Food Network

Przygotowania do Halloween z Food Network

Z okazji zbliżającego się Halloween, Food Network przygotował dla Was wiele programów inspirowanych tym dniem. Nie zabraknie ogromnych dyń, upiornych ciast i morderczej rywalizacji. Zobaczcie propozycje kanału na nadchodzące dni. Ostrzeżenie: będzie straaasznie smacznie. Oglądacie na własne ryzyko!

Mordercza kuchnia
Jak daleko jest gotowy posunąć się szef kuchni, aby wygrać konkurs kulinarny? Uczestnicy programu dostają 25 000 dolarów z możliwością wydania ich w dowolny sposób: na pomoc sobie lub sabotowanie konkurencji. W tym programie, podczas rywalizacji o przyrządzenie najlepszej potrawy, wszystkie chwyty są dozwolone! Naczynia zostaną potłuczone, a składniki ukradzione. Czy są granice przyzwoitości, gdy w grę wchodzi zwycięstwo? Zobacz do czego są zdolni kucharze, żeby wyprzedzić rywali!

Nieprawdopodobne: Halloween
We wtorek 25.10 o 11:25 i w piątek 28.10 o 21:15
W tym programie pokażemy Wam desery nie z tego świata. Zobaczycie słodkości o gigantycznych rozmiarach, żelkowe rzeźby i torty z piekła rodem! Jeśli jesteście głodni emocji, odwiedźcie miasteczko zombie. W programie znajdziecie też konkurs na najbardziej przerażającą dynię. Jedno jest pewne – to Halloween zostanie na długo w Waszej pamięci!

Halloweenowe wyzwanie ciasteczkowe
W sobotę 29.10 o 23:35, niedzielę 30.10 o 23:40 i poniedziałek 31.10 od 18:05
Czterech cukierników rywalizuje w konkursie na najlepsze i najstraszniejsze wypieki na Halloween. W ciągu dwóch rund o różnych tematach przewodnich muszą wykonać słodkie cuda. Ocenie jury podlega pomysłowość dekoracji i smak ciasteczek. Jest o co walczyć, bo zwycięzca zgarnie torbę pełną smakołyków i… 10 000 dolarów.

Halloweenowe wojny
To jeden z najbardziej ekscytujących i przerażających programów o tematyce Halloween. Sześć drużyn, z których każda składa się z dwóch cukierników i eksperta rzeźbiącego dynie, rywalizuje między sobą w pojedynku na przerażająco zabawne i jadalne ekspozycje halloweenowe. Kreacje będą oceniane przez Shinmin Li, nagradzanego dekoratora ciast i Todda Tuckera, mistrza efektów specjalnych horrorów. Najlepsza drużyna wygrywa główną nagrodę w wysokości 50 000 dolarów!

Upiorne ciasta
Niesamowicie utalentowani cukiernicy przygotowują halloweenowe ciasta i torty w konkursie prowadzonym przez Vivian Chan i Zaca Younga. Tematami przewodnimi konkurencji będą węże, wróżki i klauny. Uczestnik, który zaprezentuje najlepszy projekt wygrywa 10 000 dolarów i tytuł Mistrza Upiornych Ciast!

Nieprawdopodobne dynie
Prowadząca program, aktorka Alyson Hannigan, znana z serialu „Buffy: Postrach wampirów”, sprawdzi kreatywność i umiejętności siedmiu śmiałków. Uczestnicy będą się mierzyć z wyzwaniami dotyczącymi rzeźbienia dyni. Aby wykonać najlepszy projekt halloweenowy, w ruch pójdą rozmaite narzędzia – od wykałaczek po piły! Wysiłek się opłaci, bo do wygrania będzie 25 000 dolarów!

Mistrzostwa w halloweenowych wypiekach
Carla Hall gości dziesięciu utalentowanych cukierników ze Stanów Zjednoczonych, którzy tworzą piekielnie smaczne desery. Uczestnicy podążają przez nawiedzony dom, gdzie czekają ich wyzwania sprawdzające ich umiejętności. Sędziowie Zac Young i Stephanie Boswell dołączają do Carli, aby ustalić, czyje przysmaki zdobędą główną nagrodę 25 000 dolarów i kto otrzyma tytuł Mistrza Halloweenowych Wypieków.

Dziecięce mistrzostwa wypieków: Halloween
Czworo ulubionych przez widzów młodych cukierników wraca do kuchni, aby stawić czoła upiornym wyzwaniom. Dziecięcy mistrzowie wypieków powalczą o wymarzony pakiet nagród w konkursie o tematyce Halloween. Przed nimi konkurencje dotyczące pajęczyn i szalonych naukowców. Zobaczcie kto poradzi sobie najlepiej!

Brak komentarzy

Exit mobile version