Radosław „Hanys” Palacz z Big Brother chce zgolić brodę dla chorej Oliwii.

0

Radosław Palacz, człowiek z Piekar Śląskich, uczestnik 6 edycji programu Big Brother Polska z roku 2019, znany lepiej z pseudonimu Radzio Hanys wśród fanów programu postanowił poświęcić „część swojej tożsamości” w szczytnym celu – lek dla malutkiej Oliwii, która walczy z chorobą SMA.

Radosław Palacz już w czasie programu Big Brother wspominał niejednokrotnie, że udziela się społecznie i charytatywnie. Tym razem Radek nie przeszedł obojętnie obok historii małej Oliwii, gdzie jej koszt leczenia terapią genową wynosi aż 9,5 miliona złotych.

Jak sam mówi: „broda, to nie tylko kilka włosów, a część mojego życia„. Dlatego aby zachęcić innych do wpłacania pieniędzy na zrzutkę, Radosław Palacz postanowił poświęcić kawałek swojej tożsamości, bo „Broda to też przyjaźń, pomoc i wsparcie, ale również środek dzięki któremu zarabiam na życie„.

Radosław Palacz/YouTube

Termin wpłacania pieniędzy na akcję wyznaczony jest na 6 grudnia. Data oczywiście nie jest przypadkowa i ma charakter symboliczny. Jak wiadomo Święty Mikołaj ma co roku dużo pracy, dlatego tym razem Radosław Palacz postanowił mu w tym pomóc.

Niebanalna akcja pod hasłem: Broda dla Oliwii – Hanys goli brodę wygląda następująco:

  • 20.000,00 – golimy wąsa
  • 30.000,00 – golimy brodę
  • 50.000,00 – golimy brodę i wąs
  • 100.000,00 – dokładamy golenie głowy.

Golenie będzie transmitowane na livie, a egzekucje brody wykona @iamladybarber (instagram)

Wielki gest i wspaniały wzór do naśladowania!

LINK DO ZRZUTKI:
https://www.siepomaga.pl/broda-dla-oliwii

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here