Rolnik szuka żony - finał w niedziele
Fot.: Facebook/TVP

Rolnik szuka żony 7 – każdy odcinek emitowany w TVP zbliża nas coraz bardziej do emocjonującego finału. Co się wydarzy i jakie będą decyzje rolników? Już niedługo, a dokładniej w tą niedziele wszyscy się o tym przekonamy.

Rolnik szuka żony – odcinek 9 w TVP

Odcinek 9 aktualnej edycji Rolnik szuka żony to czas ostatecznych deklaracji. Nadszedł moment, aby rolnicy wybrali kandydatki na swoje żony. Wygląda na to, że przed trudnym wyborem będzie stała Magda, ponieważ, żaden z kandydatów nie przypadł jej w pełni do gustu.

Apolonia – kandydatka na żonę Józefa – opuści go i jedyną kandydatką pozostałą na gospodarstwie będzie Ewa. Paweł, który już w poprzednim odcinku podjął decyzje o chęci budowy relacji z Martą wkrótce zacznie snuć plany o ślubie.

Maciej – deklaruje prowadzącej program, że jest całkowicie pewien swojego wyboru. Jak można się domyślić, zwłaszcza po ostatnim odcinku, najprawdopodobniej wybierze Ilonę.

Ten odcinek z pewnością będzie przykry w kwestii relacji Dawida. Szczególnie po ostatniej dość burzliwej oraz smutnej randce na której Martyna postanowiła opuścić jego gospodarstwo. Jak się okaże, Dawid chciał rozpocząć nowe relacje, jednak jego myśli ciągle krążyły wokół zupełnie innej dziewczyny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hotel Paradise 2 – DZISIAJ FINAŁ! Odc. 48 (zapowiedź)

Rolnik szuka żony 7 sezon – odcinek 9 (TVP) – zwiastun

Miłość do rolnika od pierwszego wejrzenia

Celem oraz zamysłem programu „Rolnik szuka żony” jest znalezienie miłości przez osoby prowadzące swoje gospodarstwa. Program emitowany jest od 6 lat i zdążył już zdobyć rzeszę zaufanych widzów. W ciągu minionych lat emisji powstało kilka trwałych związków, zwieńczonych ślubem, a także dziećmi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TVP Dokument – startuje nowy kanał Telewizji Polskiej

Rolnik szuka żony 7 sezon – gdzie można obejrzeć online

Wszystkie odcinki programu Rolnik szuka żony można obejrzeć na stronie Vod.tvp.pl i w telewizji TVP.

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here