Rolnik szuka żony 7 – widzowie zszokowani zachowaniem Józefa

0

Rolnik szuka żony 7 to program w którym rolnicy poszukują miłości. W ostatnim odcinku uczestnicy musieli podjąć decyzję z kim chcieliby kontynuować program, a kogo chcą pożegnać. W tym sezonie wzięli udział Paweł, Józef, Dawid, Maciej i Magdalena. Jak się okazało tylko dwójce z nich: Pawłowi oraz Maciejowi udało się znaleźć kogoś z kim chcieliby poznać się jeszcze bliżej.

Zaskakująca decyzja Józefa, uczestnika „Rolnik szuka żony 7”

Józef – najstarszy z uczestników programu, od początku wzbudzał wiele emocji wśród widzów. W pierwszych odcinkach programu wyznał, że odwróciła się od niego rodzina. Była to decyzja spowodowana udziałem Józefa w reality show. Widać było, że rolnik bardzo przeżywa tą sytuację i cierpi z tego powodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rolnik szuka żony (7 sezon), 9 odcinek – finałowy zwiastun!

W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony 7” przelała się czara goryczy. Dwie z kandydatek: Apolonia oraz Grażyna przekazały Józefowi informację, że nie chcą dłużej brać udziału w programie. Nie obyło się bez wytknięcia Józefowi błędów, które nagminnie popełniał. Apolonia oświadczyła, że zachowanie rolnika bardzo jej się nie podoba, a Grażyna ciągle czuła się odrzucona oraz lekceważona. Rolnika te decyzje bardzo zdziwiły oraz zaskoczyły.

W domu Józefa została ostatnia z uczestniczek Ewa, która wyglądała na szczęśliwą po usłyszeniu decyzji pozostałych dwóch kandydatek. Kiedy zapytała bohatera programu Rolnik Szuka Żony czy jest zadowolony z tego, że tylko ona mu została, Rolnik wyznał jej że nic do niej nie poczuł i chce żeby ta również opuściła jego gospodarstwo.

Gorące dyskusje Internautów odnoszące się do decyzji rolnika

Decyzja rolnika zszokowała Internautów, którzy mocno współczują mu samotności. Pojawiały się również negatywne komentarze wytykające Józefowi jego niegrzeczne zachowanie. Internauci już po emisji pierwszych odcinków byli zniesmaczeni zachowaniem uczestnika „Rolnik szuka żony 7”, który zachowywał się niestosownie w stosunku do kobiet, które u siebie gościł. Głośno komentował wygląd kandydatek, a także flirtował – co wzbudzało zniesmaczenie w widzach. 

Gdyby zachował się godnie i NIE erotycznie, to któraś na pewno by została, a tak to został sam

On po prostu nie podchodził do tego poważnie. Od razu było to widać

Jedne z komentarzy na facebook.

Rolnik szuka żony 7 – gdzie można obejrzeć online

Wszystkie odcinki programu Rolnik szuka żony 7 można obejrzeć na stronie Vod.tvp.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here