Rolnisz szuka żony finał 7 sezonu
Fot.: Facebook/TVP

Rolnik Szuka Żonyfinał siódmego sezonu odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 grudnia na antenie Telewizji Polskiej. To podsumowanie, na które czekają wierni widzowie programu. Rolnicy uchylą w nim rąbek tajemnicy i opiszą swoje życie uczuciowe w ciągu dwóch ostatnich miesięcy.

Finał Rolnik Szuka Żony po raz siódmy

Program zapowiadał się niewinnie. Polacy, mający doświadczenie w formule reality show, podchodzili sceptycznie do koncepcji poszukiwania rolniczej miłości. Rolnik Szuka Żony okazał się jednak strzałem w dziesiątkę! Duża w tym zasługa prowadzącej Marty Manowskiej, a także podejścia uczestników. Kolejny finał zwiastuje niesłabnące emocje!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rolnik szuka żony 7 – widzowie zszokowani zachowaniem Józefa

Rolnik Szuka Żony w 7 edycji śledził losy: Macieja, Pawła, Dawida, Józefa oraz Magdy. Poszukiwanie miłości w otoczeniu barwnej wsi nie zawsze jest łatwe. Finał pokaże nam, czy uczestnicy dokonali słusznych wyborów. Okres dwóch miesięcy powinien podsumować miłosne perypetie sympatycznych rolników.

TVP liczy na rekordową oglądalność

Formuła Rolnik Szuka Żony się nie wypala. Kolejne edycje są śledzone z równie dużym zapałem. Finał odpowie na pytania widzów. Czy Marta z Pawłem poczuli iskrę? Czy Magda niespodziewanie zakończy program u boku Kuby, który wzbudził sensację w 10. odcinku? Jak w  życiu radzi sobie Józef oraz Dawid, którzy nie znaleźli drugich połówek? Wiele osób czeka na emisję Rolnik Szuka Żony ze względu na Macieja i Ilonę i ich historię miłosną.

Finał sezonu odbędzie się 13 grudnia o 20:15 na antenie TVP1. Rolnik Szuka Żony po raz kolejny zwieńczą rozmowy Marty Manowskiej z uczestnikami programu.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here