Serial Przyjaciółki jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji telewizyjnych Polsatu. Właśnie powstają ujęcia do kolejnego, 17. już sezonu serialu. Nowe odcinki będzie można oglądać już wiosną przyszłego roku.

Serial Przyjaciółki to niekwestionowany hit ekranowy telewizji Polsat!

Na ekranach telewizorów ponownie zobaczymy wybitną obsadę produkcji, która wcieli się w losy znanych i lubianych bohaterów. Obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz zobaczymy m.in.: Pawła Małaszyńskiego, Bartka Kasprzykowskiego, Krzysztofa Wieszczeka, Marka Bukowskiego, Adama Adamonisa, Elżbietę Jarosik, Dorotę Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcina Korcza i Kacpra Kuszewskiego. Tym razem reżyserią zajął się Filip Gieldon, a za scenariusz odpowiadają Beata Pasek i Milena Suszyńska. Całość przedsięwzięcia realizuje Akson Studio.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cztery wesela i pogrzeb – nowa serialowa komedia romantyczna w HBO GO

Co nowego przygotowali dla widzów producenci serialu? 

Nowy sezon serialu „Przyjaciółki” z pewnością dostarczy widzom wielu emocji, wzruszeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Poznamy dalsze losy Ingi, Zuzy, Anki, Patrycji i Doroty, czyli tytułowych przyjaciółek.

Dziewczyny będą musiały stawić czoła życiowym zawirowaniom i zakrętom, które czyhać będą na nie na każdym kroku. W rozwiązaniu problemów nieocenioną pomocą okaże się wsparcie przyjaciółek. Szczera przyjaźń pozwoli stawić czoła wszelkim przeciwnościom. To właśnie za prawdziwą więź, która narodziła się między bohaterkami już w pierwszych odcinkach, widzowie pokochali serial „Przyjaciółki„.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grzesznica (The Sinner) kultowy serial zadebiutuje w TVN 7!

Pokazuje on, że zawsze warto jest kochać, a wsparcie bliskich osób pozwala wyjść z najtrudniejszych sytuacji, często sprawiających wrażenie nie do rozwiązania. Bo razem można zdziałać cuda! W najnowszym sezonie nie zabraknie chwil pełnych emocji, radości i ekscytacji. Nieprzewidywalna fabuła zaskoczy nawet najbardziej wymagających oglądających. 

Co tym razem czeka bohaterów serialu „Przyjaciółki”? Jakimi ścieżkami pójdą? Jakie niespodzianki spotkają na swojej drodze? Tego wszystkiego dowiemy się już wiosną przyszłego roku!

tagi: serial przyjaciółki, przyjaciółki polsat, przyjaciółki ipla online

Fot.: Polsat

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here