W grudniu Epic Drama po raz kolejny zabiera widzów w magiczną podróż na wiedeński dwór cesarski. Dominique Devenport powraca jako Sisi w nowym sezonie serialu kostiumowego opartego na fascynującej historii XIX-wiecznej pary królewskiej: Elżbiety „Sisi” z Bawarii oraz jej męża, austriacko-węgierskiego cesarza Franciszka Józefa (Jannik Schümann). 1. sezon tego głośnego dramatu, wyprodukowany w 2021 roku przez Story House Productions, skradł serca widzów w całej Europie.
W zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będzie miał premierę 2. sezon „Sisi” – emisja nowych odcinków na Epic Drama o 21:30 codziennie od 26 grudnia aż do Sylwestra, kiedy zostanie wyemitowany ostatni, szósty odcinek.

2. sezon rozpoczyna się w momencie, gdy na świat przychodzi następca tronu. Jednak to, co powinno być radosną chwilą dla Sisi i Franza, zostaje wkrótce przyćmione przez ponowne walki o władzę
w Europie: Otto von Bismarck grozi Austrii nową wojną. Sisi stara się ze wszystkich sił wspierać zarówno męża, jak i naród. I choć nieustannie demonstruje swój talent dyplomatyczny, wciąż czuje się uwięziona jak ptak w złotej klatce. Kiedy jednak musi wyjechać na Węgry z misją polityczną, udaje się jej po raz pierwszy od wielu lat poczuć beztroskę. Nieokiełznane, bezkresne przestrzenie węgierskiej puszty, proste życie ludzi i mężczyzna, z którym można „konie kraść”… Podczas gdy Franz odkrywa swoją wrażliwą stronę na wiedeńskim dworze, Sisi skutecznie opiera się urokowi hrabiego Andrássy’ego (Giovanni Funiati), który niezmiernie ją fascynuje. Kiedy jednak trafia do niewoli
u Andrássy’ego, musi zadać sobie pytanie, jak długo może pozostać nieugięta…

Zdjęcia do nowego sezonu serialu odbywały się na Łotwie i Litwie, głównie w Wilnie i jego okolicach, a także w Trokach, Kiernowie i Rokiškis. Część zdjęć miała miejsce również w Polsce – w Zakopanem. W produkcji brało udział około 2500 statystów.

2. sezon „Sisi” został wyreżyserowany przez Svena Bohse i Miguela Alexandra, a autorami scenariusza są: Elena Hell, Svenja Rasocha, Robert Krause i Andreas Gutzeit. W rolach głównych występują: szwajcarsko-amerykańska aktorka Dominique Devenport, znana z filmu „Nocny pociąg do Lizbony”, oraz niemiecki aktor Jannik Schümann, który wystąpił w takich filmach, jak „Środek świata” i „Charité”. W obsadzie znaleźli się również: Murathan Muslu jako przywódca węgierskich rebeliantów Ödön Körtek; Romy Schroeder jako Marie, córka służącej Sisi; Amanda Da Gloria jako hrabina Emanuelle Andrássy, siostra hrabiego Andrássy’ego, oraz Bernd Hölscher jako kanclerz Otto von Bismarck.   2. sezon „Sisi” będzie miał premierę 26 grudnia o godzinie 21:30 na Epic Drama. Emisja kolejnych odcinków co wieczór o tej samej porze aż do Sylwestra.