Xblitz, jeden z największych producentów wideorejestratorów w Polsce, a także lider w kategorii alkomatów i zestawów głośnomówiących poinformował o rozpoczęciu współpracy ze znanym reprezentantem Polski w piłce nożnej. Sławomir Peszko sam zaznacza, że lubi dobrą zabawę, ale ma w niej pewne granice. Dlatego też zdecydował się wraz z marką Xblitz promować odpowiedzialną jazdę, a także walczyć o bezpieczeństwo na polskich drogach.

Sławomir Peszko, urodziny 19 lutego 1985 w Jaśle jest polskim piłkarzem, który obecnie występuje na pozycji pomocnika w klubie Wieczysta Kraków. Utalentowany zawodnik uczestniczył w Mistrzostwach Europy 2016, Mistrzostwach Świata 2018, a także był reprezentantem Polski w latach 2008 – 2018. Co ciekawe, rozpoczął karierę w wieku zaledwie 11 lat. W 2000 roku przeniósł się do Płocka by jako junior zacząć przygodę w klubie Orlen Płock. Podczas kariery seniorskiej mógł pochwalić się grą w klubach takich jak Wisła Płock, Lech Poznań, FC Koln, Wolverhampton Wanderers, czy Lechii Gdańsk. Rok temu trafił do Wisły Kraków, jednak w tym sezonie przeniósł się do Wieczystej Kraków. Dziś dowiedzieliśmy się o tym, że Sławek Peszko zdecydował się na podjęcie kooperacji z producentem alkomatów – polską marką Xblitz.

Sławomir Peszko ambasadorem marki Xblitz

Były reprezentant Polski w piłce nożnej poinformował swoich fanów o rozpoczęciu współpracy z Xblitz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Informacja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, czego dowodem są liczne komentarze. “Pełen szacunek za udział w akcji”, “Brawo, napić się zawsze można, ale życia nie wrócisz, warto dbać o siebie i innych ludzi”. Sławomir Peszko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też został ambasadorem Xblitz. Firma oferuje alkomaty elektroniczne, które zapewniają pewność pomiaru. Jest ona zagwarantowana przez najwyższą jakość podzespołów.

Lider w kategorii alkomatów

Alkomaty marki Xblitz to profesjonalnie wykonane i przede wszystkim precyzyjne urządzenia pomiarowe. Dzięki nim sprawdzimy zawartość alkoholu we krwi. Obowiązkowe w służbie zdrowia i policji, ale również przydatne w przypadku użytku osobistego. Za sprawą alkomatu przekonamy się, czy rzeczywiście możemy siąść za kółko, na przykład po wczorajszej imprezie. Precyzyjne urządzenia kompaktowych rozmiarów można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, co pozwoli nam na szybkie rozpoczęcie badania w kilka sekund. Atutem oferowanych przez Xblitz urządzeń jest przejrzysty ekran, a także niewielka obudowa. Platynowe czujniki, które zastosowano w elektrochemicznym modelu Xblitz Alcontrol Pro oraz ALControl Mini zapewniają wręcz bezbłędny i precyzyjny pomiar. Producent oferuje rok darmowych kalibracji. Warto o nich pamiętać, bowiem to decyduje o dokładności pomiaru.

O Xblitz

Xblitz jest polską marką, oferującą szeroki zakres wysokiej jakości urządzeń elektronicznych, takich jak kamery samochodowe (wideorejestratory jazdy), zestawy głośnomówiące, nianie elektroniczne oraz wiele innych. Wybierając nasze produkty, wybierasz nie tylko najlepszą jakość, ale wspierasz również polską gospodarkę.

Sprzęt marki Xblitz jest szeroko dostępny zarówno w dużej liczbie sklepów internetowych, jak i wielu ogólnopolskich oraz lokalnych sieciach handlowych. Można je kupić także w serwisach aukcyjnych, czyli w najbardziej popularny w Polsce sposób. Dzięki temu produkty Xblitz dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here