Po krótkiej przerwie najpopularniejszy, a zarazem najbardziej kontrowersyjny eksperyment telewizyjny powraca na antenę TVN. Dziewiąta edycja przyniesie sporo nowości. Zmieni się nie tylko formuła programu, ale także zespół ekspercki. Czy powiew świeżości przyniesie jednej z trzech par wymarzone „i żyli długo, i szczęśliwie”? O tym fani programu przekonają się już jesienią. Emisja już od 5 września w każdy wtorek o godzinie 21:35.

Wtorkowe wieczory ponownie przyniosą widzom TVN niezapomniane emocje. A wszystko to za sprawą premierowych odcinków „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Programu, w którym przyszli małżonkowie są wybierani przez grono ekspertów i poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Poprzednie edycje pokazały, że w tym szaleństwie może być metoda, a Aneta i Robert Żuchowscy, uczestnicy 6. sezonu ŚOPW, którzy nawet doczekali się dziecka, są tego najlepszym przykładem.

Po wakacjach na fanów programu czekają spore zmiany. W nowym sezonie poznają bowiem trzy, zupełnie nowe ekspertki, które podjęły się bardzo trudnego zadania – łączenia w pary zupełnie obcych sobie osób.

Ślub od Pierwszego Wejrzenia: uczestnicy

Pierwszą z nich będzie Julitta Dębska, psycholożka, coach relacji i dyplomowana trenerka rozwoju osobistego z czternastoletnim doświadczeniem. W swojej działalności skupia się na pomocy w znalezieniu miłości, utrzymaniu jej, a nawet odzyskaniu. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z parami. Od pięciu lat prowadzi kanał na YouTubie, na którym w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości relacji romantycznych. Jest doktorantką w Szkole Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie bada bliskie związki i zdradę w relacjach romantycznych.

Jesienią widzowie poznają także Zuzannę Butryn, psycholożkę i terapeutkę. Zuzanna jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od siedmiu lat specjalizuje się w terapii integracyjnej z klientami indywidualnymi, a także parami. Interesuje ją psychoterapia partnerska. Od kilku występuje w mediach, m.in. w DD TVN oraz dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii z czytelnikami popularnych magazynów. W 2020 r. założyła Centrum Psychoterapii Sense w Warszawie, w którym pracuje wraz z zespołem specjalistów.

Trio uzupełni Hanna Kąkol, coach i dyrektorka zarządzająca w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z 25-letnim doświadczeniem. Skończyła zarządzanie i marketing na WSAiB w Gdyni. Ciekawość świata i ludzi spowodowały jednak, że wybrała drogę zawodową związaną z coachingiem. Rozwój osobisty jest jej pasją, a wspieranie innych w rozwoju to jej zawód i powołanie. Pracuje z ludźmi i dla ludzi. Jej główną misją jest tworzenie trwałych i pełnych miłości relacji. Pomaga odnaleźć prawdziwe uczucie, które przynosi radość, wsparcie i spełnienie. Wierzy, że każdy zasługuje na miłość i partnerstwo oparte na wzajemnym zrozumieniu i akceptacji.

Jesienne odcinki ŚOPW przyniosą także odświeżoną formułę. Widzowie już w pierwszych trzech odcinkach poznają trzy wybrane pary. W pierwszym – Kingę i Marcina, w drugim – Kornelię i Marka, a w trzecim – Magdę i Krzyśka. Każdy z tych epizodów zakończy się ślubem. Od tej pory fani programu będą podpatrywać życie małżeńskie trzech par i pracę ekspertek, które zrobią wszystko, żeby ich wybór okazał się strzałem w dziesiątkę.

Ślub od Pierwszego Wejrzenia: premiera

Premierowe odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już od 5 września w każdy wtorek o 21:35 tylko w TVN i w Playerze.