Od 26 do 30 lipca użytkowników Eurosportu Extra w Playerze czekają cztery dni z żużlem na najwyższym poziomie. W Vojens rozegrane zostaną zawody Speedway of Nations, których stawką jest miano najlepszej drużyny świata!

Cały cykl Speedway of Nations dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze. W środę i czwartek odbędą się półfinały, każdy z udziałem siedmiu drużyn. Pierwszego dnia zawodów o awans do finału powalczą Polacy. Rywalami biało-czerwonych będą Niemcy, Stany Zjednoczone, Łotwa, Australia, Finlandia i Ukraina. W drugim półfinale, zaplanowanym na czwartek, wystąpią reprezentacje Czech, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Włoch, Słowacji i Słowenii. Do sobotniego finału awansują po trzy najlepsze drużyny z każdego półfinału, które dołączą w walce o medale do Duńczyków. Tytułu będą bronić reprezentanci Wielkiej Brytanii. W piątek odbędą się z kolei zawody Speedway of Nations 2, czyli rywalizacja zawodników do lat 21, w których zobaczmy Polaków, Duńczyków, Brytyjczyków, Australijczyków, Czechów, Szwedów i Łotyszy. Transmisję z SON 2 będzie można zobaczyć również w Eurosporcie 1.

Zawody – prosto ze stadionu – skomentują Jakub Pieczatowski i Rafał Lewicki. Reporterem Eurosportu w Vojens będzie Sebastian Szczęsny. Z kolei w codziennym studio widzowie usłyszą Piotra Protasiewicza i Grzegorza Walaska. Oprócz transmisji z rywalizacji na stadionie abonenci pakietu Eurosport Extra będą mogli śledzić na żywo przekaz z kilkunastu kamer udostępniony z parku maszyn.

Speedway of Nations to kolejna wielka impreza żużlowa transmitowana w Eurosporcie Extra w Playerze. Od początku sezonu serwis transmituje cykl Speedway Grand Prix. Polskie rundy rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu dostępne są w otwartym kanale TTV.

Plan transmisji:

· Środa, 18:30, 1. półfinał Speedway of Nations, Eurosport Extra w Playerze

· Czwartek, 18:30, 2. półfinał Speedway of Nations, Eurosport Extra w Playerze

· Piątek, 18:30, finał Speedway of Nations 2, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze

· Sobota, 18:30, finał Speedway of Nations, Eurosport Extra w Playerze

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.