Sukienki w intensywnych kolorach. Z czym je łączyć i na jakie okazje zakładać?

Damskie sukienki mogą przyciągać spojrzenia za pomocą swoich fantazyjnych krojów, niesamowitych ozdób i ciekawych kolorów. Wiele osób dosłownie uwielbia kreacje, które są wesołe, nietypowe czy wręcz ekscentryczne w swych barwach. Kupując je, należy się jednak zastanowić, z czym je łączyć i na jakie okazje zakładać. Masz jakieś pomysły? Nawet jeśli nie, możesz skorzystać z naszych inspiracji!

Sukienki w kolorze fuksji

Jednymi z najbardziej przyciągających wzrok z pewnością będą sukienki fuksja. To kolor pełen pasji, nieco ekstrawagancki i ekscentryczny, którego po prostu nie daje się przegapić. Intensywnie różowy odcień fuksji sprawia, że są niczym sygnał mówiąc: Halo, jestem tutaj!

Jednocześnie jednak kreacje fuksja to najnowszy krzyk mody. Idealnie wpisują się we współczesne trendy, w których ogromną rolę odgrywa indywidualizm i wyróżnianie się na tle innych osób. Są wyjątkowym strojem nie tylko dla najbardziej ekstrawaganckich kobiet, ale także dla tych, które ubraniem chcą podkreślić swoją asertywność, niezależność, a nawet dodać sobie pewności siebie. Co więcej, potrafią rozjaśnić nawet najbardziej ponury dzień i rozpogodzić nastrój.

Jednak z czym łączyć fuksję? Doskonale sprawdzą się przy niej chłodne kolory, takie jak białe złoto oraz diamenty: zarówno te przezroczyste, jak i niesamowicie popularne czarne. Można też dodać do takiej sukienki delikatne perły w klasycznym, białym kolorze, albo tajemnicze perły tahitańskie, które zachwycają ciemnymi, niemal czarnymi odcieniami.

Czerwone sukienki

Czerwone sukienki dla kobiet to prawdziwa klasyka. Kojarzą się nam z seksapilem, pasją, pewnością siebie i przebojowym zachowaniem. Ale to nieprawda, że są przeznaczone wyłącznie dla najbardziej odważnych kobiet, choć one najpewniej sięgną po nie w pierwszej kolejności. Wręcz przeciwnie, panie, które mają nieco bardziej stonowany charakter, także mogą znaleźć w nich sporo zalet dla siebie. Gdy brakuje im energii albo pewności siebie, będą mogły czerpać ją właśnie z kolor kreacji.

Co więcej, czerwona sukienka to prawdziwe must have na randkę z ukochanym, jeśli chcesz pokazać mu się jako kobieta niezależna i przejmująca inicjatywę, a jednocześnie świadoma piękna swojego ciała. Pociągająca, zmysłowa i sugestywna czerwień kojarzy się z miłością i namiętnością, czemu więc nie wzbudzić właśnie takich myśli u partnera?

A co dodać do czerwonej kreacji? Oczywiście klasyczne, żółte złoto, co będzie stanowić naprawdę królewskie połączenie. Aby jeszcze bardziej je podkreślić, można wykorzystać rubiny lub czerwone granaty.

Zieleń i turkus

Dla kobiet, które preferują chłodne kolory, intensywna zieleń i turkus mogą być znacznie lepszym wyborem niż inne barwy. Warto zwrócić na nie uwagę zwłaszcza w błyszczących, ekstrawaganckich kreacjach, które świetnie zaprezentują się podczas wyjątkowych uroczystości jak choćby Sylwester czy wesele. Mogą przywodzić na myśl morską pianę, naturę i budzić bardzo pozytywne skojarzenia.

Jakie dodatki będą w tym przypadku idealne? Stawiamy na białe i żółte złoto! Pierwsze ochłodzi, a drugie ociepli wygląd kobiety. Można też pokusić się o dodanie szmaragdów, turkusów albo akwamarynów, które świetnie harmonizują z tonacją sukienki.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl