Już 1 stycznia na antenie POLSAT JimJam odbędzie się premiera nowych odcinków
z 2. i 3. sezonu bajki „Super lotki” opowiadającej o przygodach sympatycznego samolotu, który lata po całym świecie dostarczając dzieciom przesyłki. W każdym miejscu, w którym się znajdzie, poznaje nową kulturę i podziwia zabytki, a jednocześnie pomaga swoim nowym znajomym w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Kiedy zadanie wymaga więcej rąk do pracy, dołączają do niego przyjaciele. Doświadczenia bohaterów uczą dzieci współpracy, kreatywnego myślenia i odwagi w radzeniu sobie z przeciwnościami losu. Seria „Super lotki” będzie emitowana w POLSAT JimJam już od 1 stycznia codziennie o 18:05 i dodatkowo w dni powszednie o 7:20.

Główny bohater to odważny samolot, który nie boi się wyzwań. Codziennie rozwozi przesyłki, przeżywa niesamowite przygody i uczy się czegoś nowego o świecie. Dzięki swoim podróżom ma okazję pomóc różnym ludziom, których poznaje na swojej drodze. Potrafi przekształcić się w robota, by jego praca była jeszcze bardziej efektywna. Skrzydlaci bohaterowie czasem wykonują zadania w pojedynkę, jednak często potrzebują wsparcia od siebie nawzajem. Przypomina to dzieciom, że nawet najzdolniejsi z nas potrzebują w pewnym momencie pomocy.

W 1. odcinku 2. sezonu misją naszych bohaterów jest dostarczenie stroju do Kung Fu chłopcu, który mieszka w Hongkongu. Gdy samoloty dostarczają paczkę, chłopak próbuje pokazać im, jak działa Kung Fu, lecz nagle spotykają na swojej drodze strasznego potwora. Na ratunek przybywają przyjaciele.

W kolejnym odcinku skrzydlaty bohater dostarcza zestaw pierwszej pomocy małej dziewczynce, która wraz z tatą pomaga zwierzętom w Himalajach. Jednym z jej marzeń jest spotkanie legendarnego Yeti. Wraz z dzielnym samolotem transportowym znajdują niedźwiadka uwięzionego na drzewie i pomagają mu zejść na ziemię. W pewnej chwili pojawia się lawina… komu uda się uratować bohaterów? To będzie wielkie zaskoczenie!

„Super lotki” to niezwykle barwna seria przedstawiająca losy drużyny samolotów. Śledząc podróże skrzydlatej paczki, młodzi widzowie mają okazję poznawać kolejne kraje i uczyć się, jak różnorodny jest świat. Najmłodsi obserwują, jak bohaterowie wspólnie rozwiązują problemy
i jak ważna jest współpraca.

Na spotkania z bohaterami serii „Super lotki” zapraszamy

od 1 grudnia codziennie o 18:05 i dodatkowo w dni powszednie

o 7:20 w POLSAT JimJam!