W nowym programie TTV, szybkie traktory i wszechstronni rolnicy udowodnią, że efektowne wyścigi nie muszą odbywać się tylko na torach Formuły 1! Stacja pracuje nad serią „Super Rolnicy”, w której uczestnicy zawalczą o tytuł najszybszego i najbardziej zaradnego rolnika. Format zadebiutuje na antenie TTV jesienią tego roku.

Super Rolnicy – Moc i adrenalina na polu!

„Super Rolnicy” to polska wersja brytyjskiego formatu „The Fast and Farmer(ish)”. Widzowie przekonają się, że kilkuset-konne maszyny ujeżdżane przez prawdziwych rolników-rajdowców robią furorę nie tylko podczas pracy na polu! Na starcie nowego formatu TTV stanie 6 drużyn z całej Polski. Konkurencje, w których się zmierzą, będą wymagały od nich i ich maszyn szybkości, sprytu i niezawodnej współpracy. Zwycięstwo i puchar dla najbardziej wszechstronnych „Super Rolników” wpadnie w ręce tylko jednego duetu!

Konrad Mariański w roli prowadzącego

W roli prowadzącego, widzowie zobaczą znanego z formatów Gogglebox. Przed telewizorem, czy 99 – Gra o wszystko, Konrada Mariańskiego. Seria zadebiutuje na antenie stacji jesienią tego roku, zdjęcia powstają na północy Polski. Za dystrybucję odpowiada Entertainment One, polską wersję wyprodukuje Mass Koncept.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj