W nowym programie TTV, szybkie traktory i wszechstronni rolnicy udowodnią, że efektowne wyścigi nie muszą odbywać się tylko na torach Formuły 1! Stacja pracuje nad serią „Super Rolnicy”, w której uczestnicy zawalczą o tytuł najszybszego i najbardziej zaradnego rolnika. Format zadebiutuje na antenie TTV jesienią tego roku.

Super Rolnicy – Moc i adrenalina na polu!

„Super Rolnicy” to polska wersja brytyjskiego formatu „The Fast and Farmer(ish)”. Widzowie przekonają się, że kilkuset-konne maszyny ujeżdżane przez prawdziwych rolników-rajdowców robią furorę nie tylko podczas pracy na polu! Na starcie nowego formatu TTV stanie 6 drużyn z całej Polski. Konkurencje, w których się zmierzą, będą wymagały od nich i ich maszyn szybkości, sprytu i niezawodnej współpracy. Zwycięstwo i puchar dla najbardziej wszechstronnych „Super Rolników” wpadnie w ręce tylko jednego duetu!

Konrad Mariański w roli prowadzącego

W roli prowadzącego, widzowie zobaczą znanego z formatów Gogglebox. Przed telewizorem, czy 99 – Gra o wszystko, Konrada Mariańskiego. Seria zadebiutuje na antenie stacji jesienią tego roku, zdjęcia powstają na północy Polski. Za dystrybucję odpowiada Entertainment One, polską wersję wyprodukuje Mass Koncept.