SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA – SYLWESTEROWA NOC Z GWIAZDAMI

Sylwester w TVN7 zbliża się wielkimi krokami. Pandemia zdecydowanie pokrzyżowała plany wielu z nas, jednak nic straconego! To idealny moment na spędzenie tego dnia z najbliższymi w towarzystwie TVN7. Tego dnia nie możemy się nudzić!

Jeżeli jesteście fanami aktorów ,,19+” , „Zakochanych po Uszy” oraz ,,Brzyduli’‘ to musicie znaleźć się tego dnia przed telewizorami, ponieważ będziecie mogli zobaczyć swoich idoli w sylwestrowej odsłonie. Ponad to nie zabraknie również uczestników programu ,,Hotel Paradise” włącznie z Panem Lektorem. Oczywiście, pojawi się również piękna Klaudii El Dursi.

Jeżeli jesteście ciekawi co przyniesie nadchodzący rok, z pomocą przychodzi wróżbita Maciej, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Fani muzyki oczywiście również znajdą coś dla siebie, tego wieczoru będzie można się bawić słuchając sylwestrowych koncertów TVN.  Nie pozwólmy na to, aby wirus zepsuł nam zabawę, wejdźmy w nowy rok w szampańskim humorze. Emisja w czwartek, 31 grudnia o godzinie 22:10 na antenie Siódemki.

Lista gwiazd:

ZAKOCHANI PO USZY:

 1. Michał Meyer
 2. Kasia Grabowska

HOTEL PARADISE:

 1. Klaudia El Dursi
 2. Pan Lektor
 3. Marietta Witkowska
 4. Maciej Kindler
 5. Viola Nowasielska
 6. Magda Jankowska
 7. Beata Postek
 8. Anna Matyasek
 9. Ivan  Yevtushenko
 10. Łukasz Karpiński

19+:

 1. Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał
 2. Malwina Roczniok

BRZYDULA:

 1. Julia Kamińska
 2. Filip Bobek
 3. Paulina Kondrak

Emisja w czwartek, 31 grudnia o godzinie 22:10 na antenie Siódemki.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here