Szafy metalowe idealne nie tylko do biura

Meble metalowe zyskują coraz większą popularność, nie tylko w zamkniętych przestrzeniach biurowych. Zaprojektowane głównie do przechowywania dokumentów, udowadniają, że mają wiele innych zastosowań, przynosząc szereg korzyści swoim użytkownikom. Jeżeli interesują cię metalowe meble zamykane na rolety lub drzwiczki z zamkiem, mamy dla ciebie świetną wiadomość. W tym artykule przeczytasz o ich wszystkich zaletach mebli ze sklepu www.wyposazeniegaudia.pl, dowiesz się również, dlaczego warto z nich korzystać na co dzień.

Jak zbudowane są metalowe szafy do przechowywania dokumentów?

Większość z nas przywykła, że meble biurowe produkowane są ze standardowych płyt meblowych. Nie jest to jednak warunkiem koniecznym. Metalowe szafki produkowane z blach ocynkowanych malowanych proszkowo, wykazują coraz więcej zalet. Są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego lekkie, a tym samym łatwe i tanie w transporcie. Nie można im również odmówić wysokiej wytrzymałości na działanie wilgoci, dlatego idealnie sprawdzają się w szatniach sportowych, a także pomieszczaniach narażonych na działanie wilgoci. Malowanie proszkowe blachy stalowej ma na celu nie tylko podniesienie estetyki całego produktu, ale przede wszystkim zapewnienie jej wystarczającej ochrony przed działaniem i powstawaniem rdzy. Szafy stalowe mogą ponadto być malowane w tej technologii na dowolny kolor RAL, odpowiadając potrzebom każdego klienta. Meble metalowe to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje mebli modułowych w korzystnej cenie i najwyższej jakości oraz staranności wykonania.

Poznaj metalowe meble i duży wybór szafek

Jeżeli sądzisz, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie standardowe szafki metalowe, np. do przechowywania segregatorów w biurze, to jesteś w dużym błędzie. Poniżej opisujemy najchętniej wybierane przez naszych klientów meble z blachy stalowej.

Szafki śniadaniowe

Każdy pracownik potrzebuje mieć swoją prywatną szafkę, w której może przechowywać śniadanie i inne osobiste przedmioty. Oferowane przez nasz szafki pracownicze dostępne są w wielu wariantach, różniąc się między sobą konstrukcją, wymiarami, a także innymi parametrami, jak liczba półek. Pozwala to w najlepszy możliwy sposób dopasować je do przestrzeni, która ma być przeznaczona na część socjalną dla pracowników.

Szafy aktowe

Są to najpopularniejsze rodzaje mebli metalowych, przeznaczone do przechowywania dokumentów, tomów akt, a także segregatorów. Aby meble te spełniały wymogi RODO, wyposażone są w bezpieczne i solidne zamknięcia w postaci zamków, a cała ich konstrukcja jest dodatkowo wzmacniana przed uszkodzeniem mechanicznym. W celu zapewnienia stabilności mogą być przyśrubowane do ścian lub podłogi.

Szafki szkolne

Metalowe meble znajdują także szerokie zastosowanie w placówkach edukacyjnych, pełniąc funkcję szafek szkolnych i szatniowych. I w tym przypadku są to szafy z indywidualnym zamknięciem oraz numeracją, ułatwiającą ich szybkie identyfikowanie. W przypadku takich mebli są one wyposażone w praktyczne półki i wieszaki, na których można powiesić odzież wierzchnią. Meble tego typu są wytrzymałe i bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Uniwersalne regały

Meble z blachy stalowej, malowanej proszkowo, są chętnie stosowane w każdym magazynie i warsztacie mechanicznym. Sposób ich wykonania gwarantuje im pełną odporność na działanie korozji, a także smarów i olejów, Gładkie powierzchnie są bardzo łatwe do utrzymania ich w czystości, zapewniając przy tym dużą ilość miejsca do przechowywania różnych przedmiotów.

Regały z roletami

W miejscach, w których nie ma zbyt wiele miejsca na otwieranie drzwiczek szafek, idealnie sprawdzają się metalowe szafki do przechowywania dokumentacji. Są one zamykane przy pomocy wykonanych na wymiar roletek, także wyposażonych w system automatycznego zwijania oraz zamki. Cicha praca tego systemu zamknięcia pozytywnie wpływa na komfort pracy w otoczeniu takich mebli.

Ekspozytory zewnętrzne

Produktem, który wzbudza szczególne zainteresowanie wśród naszych klientów, są zewnętrzne ekspozytory z zamykanymi klapami. Najczęściej można je spotkać przy wejściu do budynku stacji benzynowej. Znajdują się w nich różnego rodzaju akcesoria i chemia samochodowa, taka jak płyny do spryskiwaczy i wiele innych. W razie niepogody lub z innych powodów ekspozytory mogą zostać szybko zamknięte, po to by zawartość była chroniona przed warunkami atmosferycznymi.

Gdzie zamawiać szafy i inne meble metalowe?

Spośród wielu firm zajmujących się produkcją lub sprzedażą mebli metalowych do biur, chcemy zainteresować Państwa naszą ofertą. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż metalowych szaf dostępnych we wszystkich ww. wariantach. W meblach tego typu można umieścić najróżniejsze dokumenty, a także wykorzystać je do magazynowania różnych przedmiotów. Każdy nasz produkt, zanim trafi do sprzedaży, przechodzi wnikliwą kontrolę jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu mamy pewność, że trafiają do Państwa wyłącznie solidne i godne zaufania meble metalowe z najlepszych materiałów na rynku.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl