T-Moblie przygotował atrakcyjną ofertę dla uczniów i rodziców rozpoczynających nowy, nietypowy rok szkolny. Wyzwanie, przed którymi stają jedni i drudzy wymagają nowego podejścia do wykonywania dotychczasowych obowiązków. Zdalna nauka i praca na dobre zagościła w naszych życiach jeszcze przed wakacjami, zaś ostatnie tygodnie pokazały, że najprawdopodobniej zostaną one z nami na dłużej. Dzięki nowoczesnym technologiom sprostanie wymaganiom stawianym przez dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Elastyczne podejście do nauki oraz pracy zdalnej wymaga odpowiednio dopasowanych usług, dlatego też T-Mobile przygotował ofertę obejmującą 50 GB internetu za 59 zł miesięcznie, którą obecni i nowi klienci indywidualni mogą nabyć z laptopem techBite za złotówkę w ofercie „T-Mobile oferta szkolna” w opcji na 36 rat. Promocja startuje we wtorek 25 sierpnia.

Szybki internet i laptop techBite od T-Mobile

Aby sprawnie i przyjemnie rozpocząć nowy rok szkolny T-Mobile przygotował dla użytkowników ofertę łączącą wysokiej jakości internet mobilny oraz nowoczesny sprzęt – a wszystko w atrakcyjnej cenie. Klienci, którzy zdecydują się na paczkę 50 GB za 59 zł miesięcznie (umowa na 36 rat), mogą nabyć ją wraz z ultralekkim laptopem techBite Arc 11.6 za symboliczną złotówkę. Urządzenie posiada dotykowy, w pełni obracalny ekran, zapewniający komfortową obsługę i dopasowujący się do potrzeb użytkownika. Dzięki temu rozwiązaniu techBite Arc 11.6 to coś więcej niż laptop – to laptop, tablet i panel demonstracyjny w jednym. Urządzenie umożliwia organizację wideospotkań dzięki wbudowanej kamerze VGA, zaś czytnik linii papilarnych z funkcją Windows HELLO pozwala na szybkie zalogowanie się do urządzenia, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo przechowywanych na nim danych.

Laptop techBite Arc11.6 z pamięcią eMMC 64 GB użytkownicy mogą nabyć również w zestawie z dowolnym routerem z oferty T-Mobile. Jednym z nich jest Huawei Mobile WiFi 3s – kupując te urządzenia w pakiecie, klienci zapłacą za nie 159 zł (przy umowie na 36 rat). Więcej informacji o nowej ofercie szkolnej T-Mobile można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/oferta-szkolna.

Co zyskujemy dzięki Windows HELLO?

Bezpieczne przechowywanie informacji to jedno z największych wyzwań, przed którymi stają dziś nie tylko wielkie firmy, ale również zwykli użytkownicy nowoczesnych technologii. Usługa Windows HELLO wychodzi naprzeciw tej potrzebie. Dzięki niej możemy wybrać metodę logowania się do systemu najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom. Wśród dostępnych opcji mamy: rozpoznawanie twarzy, rozpoznawanie linii papilarnych, kod PIN, klucz zabezpieczeń, hasło, hasło obrazkowe.

Logowanie za pomocą linii papilarnych to jedno z najbezpieczniejszych i najpewniejszych rozwiązań. Warunkiem korzystania z niego jest posiadanie urządzenia wyposażonego w odpowiedni czytnik. Taką właśnie możliwość daje nam laptop techBite Arc11.6 dostępny w ofercie szkolnej T-Mobile.

Szybki internet pod ręką

internet światłowód
fot: T-MOBILE

Oprócz niezawodnego sprzętu, nieodłącznym elementem efektywnej pracy bądź nauki jest świetna jakość internetu domowego, a taką właśnie zapewnia magentowy operator. W ramach promocji „2 miesiące za 1 zł”, klient, który zdecyduje się na zakup internetu domowego lub światłowodowego od T-Mobile, otrzymuje dwa niemal darmowe miesiące korzystania z internetu, niezależnie od rodzaju gospodarstwa domowego i wybranej opcji szybkości.

W ramach oferty klienci mogą skorzystać z trzech opcji internetu światłowodowego: 300 Mb/s za 59 zł, 600 Mb/s za 69 zł lub 900 Mb/s za 89 zł miesięcznie. Z kolei użytkownicy, którzy zdecydują się na internet domowy, będą mogli cieszyć 300 GB internetu już za 79 zł miesięcznie.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here