Najnowszy film Christophera Nolana „Tenet” dostał w tym roku Oscara za najlepsze efekty specjalne. Ten oraz inne uznane tytuły można obejrzeć na Playerze.

Tenet” to widowiskowy film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. Agent CIA uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić ludzkość. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska wykraczającego poza czas realny. W rolach głównych: John David Washington, Robert Pattinson i Elizabeth Debicki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Film na wieczór z dawką humoru w maju w AMC

Najnowsze dzieło Nolana zostało nagrodzone na tegorocznej gali rozdania Oscarów za najlepsze  efekty specjalne. To już trzeci nagroda w tej kategorii dla filmu, nad którego produkcją czuwa Nolan. Wcześniej statuetkę za efekty zgarnęły „Incepcja” oraz „Interstellar”.

„Tenet” oraz inne filmy znajdują się w „Kolekcji oscarowej” na Playerze, która zawiera nagradzane i nominowane tytuły z tego roku oraz lat poprzednich. Wśród nich m.in. „Sound of Metal”, „Mulan”, „Parasite”, „Boże Ciało”, „Emma”, „1917”, „Joker”. „Billie Holiday” oraz wiele innych głośnych produkcji.

Tenet online

Film „Tenet” jest dostępny online w ofercie Player+. 

Materiały prasowe Player.pl

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here