The Voice of Poland 11 – nowe zasady obowiązujące w finałowych odcinkach programu

0

The Voice of Poland zmienia finałowe zasady. W dobie panującej pandemii Covid-19 instytucje, przedsiębiorstwa oraz wszystkie inne organy zmieniają swoje zasady działania tak, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym. Stało się to również w przypadku popularnego muzycznego programu emitowanego przez Telewizję PolskąThe Voice of Poland„.

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem, a także mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób uczestniczących w nagraniach, zadecydowano o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków 11 edycji programu. Będą one nagrywane bez udziału publiczności oraz z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. 14 listopada, czyli już w najbliższą sobotę, 16 uczestników programu „The Voice of Poland” stanie na scenie w walce o uczestnictwo w kolejnym odcinku.

Jury: Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

Śpiewających oceniać będzie piątka jurorów: Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Jury podejmie decyzję, którzy z uczestników zostaną w programie i będą walczyć o wygraną, a którzy będą musieli się pożegnać.

Proces ten będzie wyglądał następująco: jury będzie oceniać występy finalistów poprzez przyznanie im punktów. Po występach uczestników każdy trener zdradzi komu została przydzielona maksymalna ilość punktów. „Ostatnie słowo” będzie należeć do trenera danego zespołu, który wybierze uczestnika gwarantując mu miejsce w następnym odcinku. Uczestnicy, którzy uzyskają najwyższe miejsca w rankingu pojawią się na scenie w kolejnym finałowym odcinku programu.

W przypadku otrzymania takiej samej ilości punktów, o przejściu uczestnika do kolejnego odcinka zadecydują punkty przyznane przez opiekuna drużyny. Opisana zasada musi być przestrzegana przez wszystkie trzy finałowe odcinki. Warto dodać, iż do programu powołany jest specjalny notariusz, który czuwa nad głosowaniem trenerów.

The Voice of Poland na żywo w TVP

Ostatnie odcinki programu „The Voice of Poland” ukażą się od 14 listopada w TVP2, w każdą sobotę o godzinie 21:00.

Źródło: TvTu.pl/TVP

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here