16-letnia Paula oczarowała jurorów swoim wokalnym występem. Złoty przycisk Marcina Prokopa zapewnił jej miejsce w gronie półfinalistów oraz występ w odcinku na żywo. Kto powalczy o tę możliwość za tydzień, w ostatnim odcinku castingowym?

Paula Biskup jest licealistką, mieszka w Turku. Jej pasją jest muzyka – pisze własne piosenki, a swoim wokalnym występom akompaniuje na gitarze. Na castingu 14. edycji programu „Mam Talent!” zaprezentowała swój utwór, którym oczarowała publiczność. Marcin Prokop zdecydował się nagrodzić młodą wokalistkę złotym przyciskiem – dzięki temu kolejny występ Pauli zobaczymy w odcinkach na żywo.

Już za tydzień kolejna porcja emocji! W ostatnim odcinku castingowym zobaczymy między innymi gimnastyczny duet matki i córki, koniakowskie koronczarki czy 10-letniego kuglarza. Na scenie zagoszczą również nieczęsto spotykane instrumenty: dudy szkockie czy piła. Oprócz oceny występów, jurorzy staną przed jeszcze jednym wyzwaniem. Czeka ich bowiem wybór półfinalistów. Kto zagości w odcinkach na żywo?

Ósmy odcinek najnowszej edycji „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN w sobotę 22 października o godzinie 20:00. Program dostępny jest również w Player.pl, gdzie widzowie mogą zobaczyć też 13 poprzednich edycji. Opisy uczestników dostępne są w załączeniu.