Z każdym tygodniem Player udowadnia, że stawia na najlepszy kontent. Biblioteka filmów “Player na życzenie” powiększyła się właśnie o „Top Gun: Maverick”, czyli największy przebój kinowy ostatnich tygodni. Obraz zdążył już zachwycić krytyków i podbić serca widzów, bijąc rekordy popularności na całym świecie. Premiera w Playerze to początek współpracy platformy i Paramount Pictures.

Top Gun: Maverick w Player

Dobra wiadomość dla fanów Toma Cruise’a. Biblioteka Playera powiększyła się właśnie o jeden z najgorętszych tytułów filmowych ostatnich tygodni. Mowa oczywiście o „Top Gun: Maverick”, czyli sequelu kultowego „Top Guna” z 1986 r. Tytuł jest już dostępny w ofercie „Player na życzenie” z możliwością wypożyczenia go na 48 h.

„Top Gun: Maverick” to powrót na ekrany Toma Cruise’a jako Pete’a „Mavericka” Mitchella – roli, która ugruntowała pozycję aktora w czołówce Hollywood pod koniec lat 80. Po ponad 30 latach w służbie w amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele spec-grupy pilotów szkolącej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller), o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

W Playerze jest już również dostępny (w pakiecie Player + HBO) klasyk z 1986 r. To doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie, jak narodził się fenomen Mavericka i Toma Cruise’a. Wyruszmy w tą ekscytującą podróż jeszcze raz!

“Top Gun: Maverick” jest jednym z pierwszych filmów od Paramount Pictures, który trafia do biblioteki Playera w ramach niedawno zawiązanej współpracy między dystrybutorem a serwisem VOD.

„Top Gun: Maverick” już w ofercie „Player na życzenie”!