Top Hi-Fi na targach Audio Video Show

Imprezy Audio Video Show z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnemu melomanowi. To wystawa sprzętu audio-video oraz kina domowego, która w 2023 roku będzie obchodzić swoją dwudziestą piątą edycję. Wystawa ta jest drugą co do wielkości imprezą tego typu w Europie i oferuje aż 2 tysiące metrów kwadratowych ekspozycji!

Dlaczego warto wziąć udział w wystawie? 

Audio Video Show 2023 to przede wszystkim szansa na zapoznanie się z najnowszymi i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie technologii audiowizualnych. Na wystawie prezentowane są telewizory, projektory, urządzenia hifi i słuchawki, które umożliwiają stworzenie domowych systemów audiowizualnych. Dlaczego to wydarzenie przyciąga tłumy? 

Ponieważ uczestnicy mają szansę zapoznawać się z urządzeniami i systemami audio i video w cenach od 100 zł do 2 mln zł! To najświeższe produkty i najbardziej zaawansowane technologie. Każdy ma okazję do sprawdzenia możliwości sprzętu na własną rękę. Jednak Audio Video Show to nie tylko pokazy sprzętu, ale także interesujące seminaria i prezentacje tematyczne. Spotkania z gośćmi specjalnymi, odsłuchy premierowe i koncerty. Dodatkowo w strefie słuchawek ponad 50 producentów i dystrybutorów urządzeń audio z całego świata zaprezentuje swoje urządzenia. Znajdziecie słuchawki z każdego segmentu cenowego: od tych najtańszych, po te najdroższe i najbardziej ekskluzywne. Nie lada gratka dla melomanów jest największa w Polsce giełda winyli. To świetna okazja dla odwiedzających, by odkryć zarówno klasyczne wydania, jak i nowości, a także poznać innych kolekcjonerów czarnych krążków, a nawet… artystów podpisujących swoje płyty. Audio Video Show stawia przede wszystkim na siłę indywidualnych doznań. Właśnie tu można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z niemal wszystkich kategorii cenowych. A wszystko to bez nacisku sprzedawcy, bez zobowiązań. Ponadto tradycyjnie dla wszystkich wystawców i odwiedzających Audio Video Show, przygotowano specjalną ofertę noclegową w hotelach goszczących wystawę: Hotel Radisson Sobieski, Hotel Golden Tulip, Hotel Campanile. 

Hit na targach: Top Hi-Fi & Video Design – kultowy dostawca sprzętu audio i video

Na wystawie będzie można zobaczyć produkty renomowanej firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem, która zapewni kilka sal i prywatnych pokoi, aby umożliwić pełne odkrycie mocy i osobistych wrażeń związanych z używaniem prezentowanego sprzętu. Top Hi-Fi & Video Design, bo o nich mowa, pokażą między innymi kultowe wzmacniacze m.in. Luxman L-509Z i transport sieciowy Luxman NT-07, zaprezentują liczne systemy stereo, najlepszej jakości gramofony, a także wyjątkowe głośniki, które zapewnią Ci doskonałą jakość dźwięku. Z pewnością dużym zainteresowaniem będą cieszyły sie też systemy multiroom audio, które można kształtować i rozbudowywać według własnych upodobań.

Czy wystawa Audio Video Show jest darmowa?

Aby zwiedzić wystawę Audio Video Show, należy posiadać bilet lub karnet. Bilet na jeden dzień kosztuje 50 zł, a karnet na trzy dni 75 zł. Można je nabyć w kasach przy wejściu lub przez internet. Dla młodzieży do 16 lat wstęp jest bezpłatny. Bilet lub karnet daje możliwość odwiedzenia całej wystawy, która rozciąga się na trzy lokalizacje: PGE Narodowy, Radisson Blu Sobieski i Hotel Golden Tulip. W cenie biletu jest również przewodnik po wystawie. Spotkajmy się 27 października, na jednej z największych wystaw muzycznych w Europie!

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl