Nadszedł długo wyczekiwany dzień! Ruszyły nagrania do nowego sezonu “Top Model”. Po etapie castingów online przyszedł czas na spotkania z jurorami w studiu. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybiorą tych, którzy podczas kolejnego etapu zamieszkają w domu Top Model. Michał Piróg pomoże uczestnikom za kulisami. W tegorocznej edycji pojawi się również osoba, która udzieli im dodatkowego wsparcia. 

Sofia Konecka-Menescal, finalistka 12. edycji “Top Model”, pojawi się w nowych odcinkach jako współprowadząca, której zadaniem będzie doradzanie, wspieranie i dzielenie się z nowymi uczestnikami swoim doświadczeniem. W ubiegłorocznej edycji dotarła do finału i dziś z sukcesem pracuje w modelingu. W tym sezonie pomoże tym, którzy też marzą o karierze w świecie mody. Jak poruszać się na wybiegu, pracować z fotografem na sesji, budować swój wizerunek w mediach społecznościowych? Sofia będzie wspierać uczestników nie tylko podczas castingów. Będzie im doradzać podczas zadań w całym programie.  

“Bardzo się cieszę z powrotu na plan “Top Model”. Udział w programie był nie tylko niezapomnianą przygodą, okazał się dla mnie przede wszystkim początkiem nowej drogi. Dzięki “Top Model” spełniłam marzenie o pracy w modelingu. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się swoim doświadczeniem z nowymi uczestnikami” – Sofia Konecka-Menescal.

Top Model: premiera

Premiera 13. sezonu “Top Model” już jesienią na antenie TVN.