Torby zakupowe na kółkach – skąd wzrost ich popularności?

0

Kojarzone z seniorami torby zakupowe przeżywają obecnie renesans. I wbrew pozorom służą szerszej grupie odbiorców, niż jedynie emerytom i rencistom. Mają zbawienny wpływ na komfort robienia codziennych sprawunków, pozwalają uniknąć konsekwencji zdrowotnych i przyciągają wzrok przechodniów, którzy zainteresowani odnowionym wynalazkiem sami chcieliby być jego posiadaczami. Proszę bliżej poznać produkt, bez którego wielu konsumentów nie wyobraża sobie życia.

Torba zakupowa – produkt wielozadaniowy

Mając na uwadze dobro osób, które skazane są na częste noszenie zakupów ze sklepu czy z targu, opracowana została torba zakupowa na kółkach – https://lorenbag.pl/torby-na-zakupy-na-kolkach. Ma ona swego rodzaju zdolność do ułatwiania aktualnych zajęć, łagodzenia doczesnych trudności fizycznych oraz zapobiegania kolejnym. Pominięcie którejkolwiek z poniższych kwestii byłoby niesprawiedliwym, a mowa o tym że torba zakupowa:

  • zapobiega konieczności dźwigania;
  • pozwala na szybsze przemieszczanie się;
  • jest pakowna, więc mieści sporo rzeczy jednocześnie;
  • nie nadwyręża układu kostno-stawowo-mięśniowego;
  • jest atrakcyjna pod względem designu

Atrakcyjny design

Skoro zatem mowa o walorach estetycznych, to warto wiedzieć, że torby zakupowe oferują szereg możliwości w tej materii. Wybór idealnego modelu można rozpocząć skupiając ię na neutralnych barwach (czerń, brąz, szarość), kolejno przejść do bardziej intensywnych kolorów (na przykład czerwienie) oraz połączeń wszystkich dostępnych. A wszystko po to, by dotrzeć do propozycji z figurami geometrycznymi, kratką czy jeszcze bardziej zaskakującymi wzorami.

Kółka – bez tego ani rusz!

Aby sprawnie przemieszczać się z wymarzoną torbą zakupową, musi ona rzecz jasna posiadać solidne kółeczka. Dostępne na rynku modele to najczęściej opcje dwu- i sześciokółkowe. Każda z nich ma swoje zalety, a ostatecznego wyboru należy dokonać według takich czynników jak tryb życia i ilość koniecznych do przeniesienia towarów.

Torba zakupowa z dwoma kółkami

Produkt zaopatrzony w dwa kółka ma lekką konstrukcję i pozwala na złożenie, dzięki czemu korzystanie z niego nie przysparza dodatkowego ciężaru, jak również nie zajmuje byt dużo miejsca w oczekiwaniu na kolejne tourne po sklepach. Niestety wymagają szarpnięcia gdy kółeczko zostanie zablokowane przez kamień albo ulegnie pod wpływem otworów w studzience kanalizacyjnej.

Torba zakupowa z sześcioma kółkami

Nieco masywniejszą pod względem konstrukcji i wagi propozycją są torby zakupowe o sześciu kołach – https://lorenbag.pl/torby-na-zakupy-na-kolkach-trojkolowe-szesciokolowe. Są w stanie udźwignąć większą ilość zakupów, ale również nie wymagają użycia tak dużej ilości siły, co ma miejsce w modelu z mniejszą ilości kółeczek. Ponadto niestraszne im nierówności trasy, po której przejeżdżają.

Rączka, niczym pomocna dłoń

Kółeczka to pierwsza kwestia służąca mobilności torby zakupowej; jej poruszanie nie byłoby możliwe bez solidnej rączki zakupowej. Ergonomiczny uchwyt, twarde prowadnice stanowiące część konstrukcji i dopasowują się do anatomii dłoni. Dzięki tej cesze bezproblemowy i szybki przejazd stanie się standardem użytkowania, tym bardziej, ze niektóre modele umożliwiają przywieszenie dodatkowej siatki czy parasola. Nie można pominąć braku skaleczeń czy tworzenia się odgniotków na dłoniach, które są nieestetyczne i zazwyczaj bolesne.

Jakie rozmiary są dostępne?

Torby zakupowe mają zazwyczaj jednakowy rozmiar, jeżeli chodzi o wysokość czy szerokość; sięgają nieco ponad kolano (bez uwzględnienia długości rączki, która się wysuwa). Nieznaczne różnice zauważa się w litrażu (ich pakowności), co przejawia się najczęściej wymiarem określanym jako głębokość torby.

Przydatna wodoodporność

Pogoda w naszym regionie świata bywa kapryśna, co wiąże się z nagłymi i nieoczekiwanymi opadami deszczu. O ile ludzie w pełni sprawni fizycznie szybko ukryją się pod daszkiem czy po prostu co sił w nogach popędzą do domu, o tyle dla osoby, które korzystają z wózków zakupowych, z powodu niedyspozycji fizycznych jest to niemożliwe. Geniusz produktu kryje ponadto materiał, z którego został wykonany, a jest to tkanina wodoodporna. Takim sposobem zakupy są bezpieczne.

Dodatkowe cechy

Aby jeszcze bardziej zwiększyć praktyczność wózka zakupowego, w grę wchodzą także modele wyposażone w nieobowiązkowe, ale przydatne elementy, takie jak:

  • kieszeń termiczna (zapobiegnie choćby znacznemu podniesieniu temperatury mrożonek) – https://lorenbag.pl/torby-na-zakupy-na-kolkach-z-kieszenia-termiczna;
  • odblaski (pozwolą na bezpieczne poruszanie się także w nocy);
  • wygodne zamykanie (zaopatrzona w kilka systemów zamykania głównej komory torba nie dopuści do zgubienia artykułu, a nawet umożliwi zabezpieczenie produktu ponadprogramowego);

Rozwiązanie ekologiczne

Jednorazowe lub tylko raz używane reklamówki foliowe są prawdziwą plagą współczesności. Naprzeciw temu globalnemu produktowi wychodzą, a w sumie wyjeżdżają wózki zakupowe. Wśród ich zasług nie wolno pominąć faktu, że ich wielokrotne (a wręcz wieloletnie) wykorzystanie nie wymusza na użytkowaniu zakupowania kolejnych opakowań, które najczęściej trafiają do kosza na śmieci bez ich sensownego wykorzystania w późniejszym czasie.

Produkt, który przetrwa wiele

Wieloletnie użytkowanie torba zakupowa na kółkach zawdzięcza skrupulatnemu doborowi surowców, które nie ulegają zbyt łatwo pod naporem przedmiotów umieszczanych w jej wnętrzu. Próżno doszukiwać się dziur, przedarć czy rozprutych krawędzi. Również metalowa konstrukcja flagowo znosi wszelkie przeciwności potencjalnie zagrażające funkcjonalność produktu.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here