Home Media Programy TV Totalne remonty Szelągowskiej – Dorota Szelągowska wraca z nowym sezonem!

Totalne remonty Szelągowskiej – Dorota Szelągowska wraca z nowym sezonem!

Kreatywna, uwielbia zmiany, żadnej pracy się nie boi, sporo czasu spędza na klatce schodowej i ciągle droczy się z pewnym stolarzem. Szelągowska. Dorota Szelągowska. Jakie wyzwania czekają na nią w piątym sezonie programu “Totalne remonty Szelągowskiej”?

Totalne remonty Szelągowskiej: po raz piąty w podróży po Polsce

Większości z nas nawet najmniejszy remont kojarzy się z niezłym zamieszaniem, koniecznością podejmowania setek decyzji, stresem i ciągłą walką z fachowcami. Tymczasem jest ktoś, kto w takich sytuacjach czuje się jak ryba w wodzie.

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska już po raz piąty ruszy w podróż po całej Polsce, żeby pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Na tapet weźmie nie tylko mieszkania, ale i domy. Właściwe miejsca do remontu wskażą jej ludzie, którzy chcą się odwdzięczyć swoim prywatnym bohaterem za dobro, które od nich dostali.

W kolejnym sezonie programu producenci postawili na niesamowite i wzruszające historie rodzinne. Nie trzeba przecież organizować spektakularnych akcji społecznych czy zbiórek charytatywnych, żeby być bohaterem dla swoich najbliższych.

Ela z Wałcza musiała przejąć opiekę nad swoim rodzeństwem po śmierci mamy. Swoje plany i marzenia odłożyła na później. Wszystko po to, żeby zapewnić pozostałym bezpieczny dach nad głową. Do programu zgłosiła ją siostra, która właśnie w taki sposób chciała podziękować swojej bohaterce za stworzenie domu pełnego miłości. Dorota wyremontuje także mieszkanie Agnieszce z Bydgoszczy, która na co dzień pracuje w ośrodku opiekuńczo – wychowawczym i samotnie wychowuje dwójkę małych dzieci. W Wildze ekipa “Totalnych remontów Szelągowskiej” zajmie się domem, w którym mieszka Marta – mama Karola i zastępcza opiekunka dwójki dzieci swojej siostry. Bohaterka musiała zrezygnować z pracy i swoich planów, żeby stworzyć dla całej trójki miejsce w którym będą czuły się kochane.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku Totalne remonty Szelągowskiej?

Bohaterką premierowego odcinka jest Magda z Młynkowa. Obydwoje z mężem marzyli o dziecku, ale niestety nie było to możliwe. Po długich staraniach zdecydowali się na adopcję. Niestety partner Magdy wpadł w złe towarzystwo i uzależnił się od alkoholu. Ich rodzina rozpadała się krok po kroku. Magda wraz z dzieckiem postanowiła odejść i zadbać przede wszystkim o szczęście i spokój swojej córki. We dwie mieszkają w domu po dziadkach, który niestety jest kompletną ruiną. Tylko dach i nowe okna nie wymagają remontu. Było tam też jednak coś co zachwyciło Dorotę. To stary piec kaflowy, któremu projektantka wraz z Mariką postanowiły dać drugie życie. Swoje trzy grosze dołożył też Darek “Stolarz”, który stworzył przed domem dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Magda z Młynkowa zawsze “ma serce na dłoni” i choć sama ma niewiele, zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Po wizycie Doroty Szelągowskiej zmieni się całe jej życie. I nie chodzi tu tylko o remont!

Totalne remonty Szelągowskiej: kiedy premiera 5 sezonu?

Premiera pierwszego odcinka “Totalnych remontów Szelągowskiej” już 31 października o godzinie 21.35 na antenie TVN.

Brak komentarzy

Exit mobile version