Trzeci wiraż to nowa propozycja dla miłośników żużlu emitowana na antenie nSport+. Gospodarzem programu będzie Marcin Majewski, który zaprosi do cotygodniowych rozmów gwiazdy speedwaya.

Trzeci wiraż – co nowego w nSport+?

W nowym programie „Trzeci wiraż” goście opowiedzą nieznane dotąd historie zarówno z życia prywatnego, jak i dotyczące ich kariery. Jako pierwsi zaproszeni zostali Krzysztof Cegielski – wielokrotny reprezentant Polski na żużlu – oraz Marek Cieślak – obecny trener reprezentacji Polski. Premierowy odcinek można będzie zobaczyć już w najbliższą niedzielę o 20:25 na kanale nSport+. Kolejne co tydzień o tej samej porze.

Bardzo się cieszę, że możemy zaoferować naszym widzom dwa nowe programy o sporcie żużlowym. Jestem przekonany, że będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów speedwaya, zwłaszcza w okresie przerwy między sezonami. Chcemy przybliżyć największe postacie tej dyscypliny, pokazać je z nieco innej strony. Na pewno będzie dużo sportu, ale też sporo rozmów o życiu prywatnym.

Marcin Majewski, szef żużla w CANAL+

Łukasz Benz przedstawia: żużel na świecie w nowym programie

Dla fanów światowego żużlu przygotowano program Łukasza BenzaThis is Speedway„, czyli rozmowy z największymi sławami sportu żużlowego na świecie. Pierwsze programy zaprezentują wywiady z Markiem Loramem – mistrzem świata z 2000 roku – oraz Darcym Wardem – dwukrotnym mistrzem świata juniorów. Program emitowany będzie co dwa tygodnie w piątki o godzinie 20:25, a pierwszy odcinek już 11 grudnia na nSport+.

Nowe programy na nSport+:

  • „Trzeci wiraż” – co niedziela o 20:25
  • „This is speedway” – co drugi piątek o 20:25

Źródło: TvTu.pl/C+

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here