TVN24 BiS – Katarzyna Ramotowska od czerwca obejmie stanowisko redaktora naczelnego TVN24 BiS. Dotychczasowy redaktor naczelny Jacek Stawiski pozostaje w roli prowadzącego weekendowych programów w TVN24 i TVN24 BiS.

Katarzyna Ramotowska z TVN Grupa Discovery związana jest od 2004 roku. Od lipca 2019 roku była zastępcą redaktora naczelnego TVN24 BiS. W stacji pracuje od początku jej istnienia. Była wydawcą m.in. flagowego programu TVN24 BiS „Fakty o Świecie”. Wcześniej wydawała także programy informacyjne i projekty specjalne w TVN24. Zajmowała się także m.in. wdrożeniami nowych technologii nadawczych i realizacyjnych w pionie newsów TVN.

O redakcji TVN24 BiS

TVN24 BiS to redakcja pełna kreatywnych i gotowych na wszelkie wyzwania ludzi. Kierowanie takim zespołem to dla mnie wielki zaszczyt. Nasze hasło – z pasją o świecie – realizujemy każdego dnia. To pasja do opowiadania o tym, co dzieje się na świecie i jak przekłada się to na nasze życie tu w Polsce”

– powiedziała Katarzyna Ramotowska, redaktor naczelny TVN24 BiS.

Kierowanie redakcją TVN24 BiS w ostatnich latach było dla mnie wielkim zaszczytem i po prostu wielką przyjemnością, połączoną z przygodą zawodową. TVN24 BiS relacjonuje głównie wydarzenia międzynarodowe, a tych jak zawsze, nigdy nie brakowało. Ja szczególnie jestem zainteresowany sprawami zagranicznymi, polityką światową, miejscem Polski w Europie i świecie, dlatego ta funkcja była dla mnie tak bardzo ciekawa, inspirująca oraz zawodowo i osobiście ważna. Wiem, że sprawy międzynarodowe są także ważne dla Kasi Ramotowskiej, której życzę powodzenia w nowej roli i trzymam kciuki za cały zespół TVN24 BiS” 

– powiedział Jacek Stawiski.

Jacek Stawiski jest związany z TVN24 od 16 lat. Jest stałym komentatorem wydarzeń międzynarodowych. Prowadzi sobotni „Horyzont” w TVN24 BiS oraz współprowadzi niedzielny program „Ewa Ewart Poleca” w TVN24/TVN24 BiS. Obie audycje można oglądać w TVN24 GO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Tokio. Cena sukcesu” – nowy program Anity Werner już od 23 maja w TVN24!

TVN24 BiS to najważniejsze informacje ze świata, relacje korespondentów zagranicznych i opinie ekspertów. Flagowym tytułem TVN24 BiS są „Fakty o Świecie”, które prowadzi Jolanta Pieńkowska. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku w dwóch odsłonach – o godzinie 18:30 i 20:20.