TVN7 z drugim tytułem Stacji Telewizyjnej Roku

0
50

TVN7 w roku 2020 jest piątą najchętniej oglądaną stacją w Polsce! Stali widzowie nie zawiedli, a młodszych odbiorców przybyło na tyle, by wyniki oglądalności przekroczyły dotychczasowe rekordy – aż dwukrotnie w ciągu zaledwie siedmiu miesięcy.

Stacja TVN7 jako najlepszy program w tv!

O tym ogromny sukcesie świadczy również tytuł Stacji Telewizyjnej Roku, który został przyznany dla TVN7 przez branżowy miesięcznik Media i Marketing Polska. To wyróżnienie dla TVN7 znalazło się kolejny rok z rzędu w raporcie „Nadawcy 2020”. Argumenty jakimi uzasadniono nadanie tej nagrody to m.in. dobrze przemyślana inwestycja w ramówkę TVN7, jak również – i przede wszystkim – wzrost oglądalności.

Za ten niezwykły tytuł dla Siódemki dziękuję dyrektor programowa TVN7 – Kasia Mazurkiewicz, która jest wdzięczna widzom, którzy są z nimi niezmiennie od kilkunastu lat. Podkreśla ona również, że są pierwszą stacją poza największymi czterema gigantami, której udało się uzyskać tak wysokie notowania wśród widzów.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że miesięcznik branżowy Media i Marketing Polska, drugi rok z rzędu przyznał Siódemce tytuł Stacji Telewizyjnej Roku. Od niespełna 2 lat konsekwentnie realizujemy nową strategię programową naszej stacji. Za nami rekordowa wiosna – udział w rynku w grupie komercyjnej wyniósł 4,61% dając nam najlepszy wynik od początku nadawania! Udało nam się nie tylko utrzymać naszą stałą widownie, ale również dotrzeć do młodszego odbiorcy, co było naszym celem. Umocniliśmy również swoją pozycję i dołączyliśmy do grona największych graczy na polskim rynku telewizyjnym stając się 5. najchętniej oglądaną stacją. Jesteśmy pierwszą stacją od 15 lat, spoza dotychczasowej Wielkiej Czwórki, która przekroczyła SHR5% – nam udało się to w tym roku aż dwukrotnie w kwietniu i październiku. Oczywiście cały czas nie zwalniamy tempa! Dziękujemy naszym widzom, że są z nami, ponieważ cały czas staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i słuchać ich głosu – tłumaczy Kasia Mazurkiewicz, dyrektor programowa Siódemki.

Źródło: TvTu.pl/TVN

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here